Меню
Меню
ФЕСТИВАЛЬ
Про фестиваль
Перший погляд (Архів)
Архів
Контакти
ПРОГРАМА
РОЗКЛАД
ПРЕМІЯ
Про премію
ЛАУРЕАТИ 2023
ПОДАТИ ФІЛЬМ
КОМІТЕТ
АРХІВ
ПРЕСЦЕНТР
Новини
Матеріали
Акредитація
АБОНЕМЕНТ
12 Жовтня, ЧТ
13 Жовтня, ПТ
14 Жовтня, СБ
15 Жовтня, НД
16 Жовтня, ПН
17 Жовтня, ВТ
18 Жовтня, СР
Забронювати за абонементом
10:00
10:00-13:15
Анатомія падіння
Міжнародна програма
Режисер:
Жюстін Тріє
Хронометраж:
150 хв. + обговорення
Зал:
Гегемон
Програма:
Міжнародна програма
Купити квиток
13:40
13:40-16:00
Ля Палісіада
Програма «Фокус: Україна — Польща»
Режисер:
Філіп Сотниченко
Хронометраж:
100 хв. + обговорення
Зал:
Гегемон
Програма:
Програма «Фокус: Україна — Польща»
Купити квиток
18:30
18:30-21:45
Анатомія падіння
Міжнародна програма
Режисер:
Жюстін Тріє
Хронометраж:
150 хв. + обговорення
Зал:
Кіноман
Програма:
Міжнародна програма
Купити квиток
19:00
19:00-21:20
Ля Палісіада
Програма «Фокус: Україна — Польща»
Режисер:
Філіп Сотниченко
Хронометраж:
100 хв. + обговорення із режисером
Зал:
Гегемон
Програма:
Програма «Фокус: Україна — Польща»
Купити квиток
10:00
10:00-12:50
Ед Вуд
Міжнародна ретроспектива «Людина з кіноапаратом»
Режисер:
Тім Бертон
Хронометраж:
127 хв. + обговорення
Зал:
Гегемон
Програма:
Міжнародна ретроспектива «Людина з кіноапаратом»
Купити квиток
13:20
13:20-15:20
Опале листя
Міжнародна програма
Режисер:
Акі Каурісмякі
Хронометраж:
81 хв. + обговорення
Зал:
Гегемон
Програма:
Міжнародна програма
Купити квиток
16:10
16:10-19:00
Ед Вуд
Міжнародна ретроспектива «Людина з кіноапаратом»
Режисер:
Тім Бертон
Хронометраж:
127 хв. + обговорення
Зал:
Гегемон
Програма:
Міжнародна ретроспектива «Людина з кіноапаратом»
Купити квиток
16:30
16:30-18:45
ГОЛОС ТРАВИ
Програма «Жіноча роль»
Режисер:
Наталя Мотузко
Хронометраж:
92 хв. + обговорення
Зал:
Класік
Програма:
Програма «Жіноча роль»
Купити квиток
19:15
19:15-21:30
ГОЛОС ТРАВИ
Програма «Жіноча роль»
Режисер:
Наталя Мотузко
Хронометраж:
92 хв. + обговорення
Зал:
Кіноман
Програма:
Програма «Жіноча роль»
Купити квиток
19:30
19:30-21:30
Опале листя
Міжнародна програма
Режисер:
Акі Каурісмякі
Хронометраж:
81 хв. + обговорення
Зал:
Гегемон
Програма:
Міжнародна програма
Купити квиток
10:00
10:00-12:20
Крізь шпарину
Міжнародна ретроспектива «Людина з кіноапаратом»
Режисер:
Майкл Пауелл
Хронометраж:
101 хв. + обговорення
Зал:
Гегемон
Програма:
Міжнародна ретроспектива «Людина з кіноапаратом»
Купити квиток
10:15
10:15-11:50
ПРОМЕТЕЙ
Програма «Жіноча роль»
Режисер:
Іван Кавалерідзе
Хронометраж:
88 хв.
Зал:
Класік
Програма:
Програма «Жіноча роль»
Купити квиток
12:50
12:50-15:05
Тотем
Міжнародна програма
Режисер:
Ліла Авілес
Хронометраж:
92 хв. + обговорення
Зал:
Гегемон
Програма:
Міжнародна програма
Купити квиток
15:40
15:40-16:10
Дивний спосіб життя
Спеціальний показ
Режисер:
Педро Альмодовар
Хронометраж:
31 хв.
Зал:
Гегемон
Програма:
Спеціальний показ
Купити квиток
16:30
16:30-18:40
ПРОМЕТЕЙ
Програма «Жіноча роль»
Режисер:
Іван Кавалерідзе
Хронометраж:
88 хв. + обговорення
Зал:
Класік
Програма:
Програма «Жіноча роль»
Купити квиток
16:50
16:50-19:00
Іа
Програма «Фокус: Україна — Польща»
Режисер:
Єжи Сколімовський
Хронометраж:
88 хв. + обговорення
Зал:
Гегемон
Програма:
Програма «Фокус: Україна — Польща»
Купити квиток
18:05
18:05-18:45
Дивний спосіб життя
Спеціальний показ
Режисер:
Педро Альмодовар
Хронометраж:
31 хв.
Зал:
Кіноман
Програма:
Спеціальний показ
Купити квиток
19:15
19:15-21:35
Крізь шпарину
Міжнародна ретроспектива «Людина з кіноапаратом»
Режисер:
Майкл Пауелл
Хронометраж:
101 хв. + обговорення
Зал:
Кіноман
Програма:
Міжнародна ретроспектива «Людина з кіноапаратом»
Купити квиток
19:30
19:30-21:45
Тотем
Міжнародна програма
Режисер:
Ліла Авілес
Хронометраж:
92 хв. + обговорення
Зал:
Гегемон
Програма:
Міжнародна програма
Купити квиток
09:50
09:50-13:00
Ночі в стилі буґі
Міжнародна ретроспектива «Людина з кіноапаратом»
Режисер:
Пол Томас Андерсон
Хронометраж:
155 хв. + обговорення
Зал:
Кіноман
Програма:
Міжнародна ретроспектива «Людина з кіноапаратом»
Купити квиток
10:00
10:00-12:30
Назавжди-назавжди
Програма «Фокус: Україна — Польща»
Режисер:
Анна Бурячкова
Хронометраж:
107 хв. + обговорення
Зал:
Гегемон
Програма:
Програма «Фокус: Україна — Польща»
Купити квиток
10:30
10:30-11:50
КВІТКА НА КАМЕНІ
Програма «Жіноча роль»
Режисер:
Сергій Параджанов
Хронометраж:
74 хв.
Зал:
Класік
Програма:
Програма «Жіноча роль»
Купити квиток
13:00
13:00-15:10
Знамення
Міжнародна програма
Режисер:
Балоджі
Хронометраж:
90 хв. + обговорення
Зал:
Гегемон
Програма:
Міжнародна програма
Купити квиток
15:40
15:40-18:55
Ночі в стилі буґі
Міжнародна ретроспектива «Людина з кіноапаратом»
Режисер:
Пол Томас Андерсон
Хронометраж:
155 хв. + обговорення
Зал:
Гегемон
Програма:
Міжнародна ретроспектива «Людина з кіноапаратом»
Купити квиток
16:10
16:10-18:10
КВІТКА НА КАМЕНІ
Програма «Жіноча роль»
Режисер:
Сергій Параджанов
Хронометраж:
74 хв. + обговорення
Зал:
Класік
Програма:
Програма «Жіноча роль»
Купити квиток
19:20
19:20-21:50
Назавжди-назавжди
Програма «Фокус: Україна — Польща»
Режисер:
Анна Бурячкова
Хронометраж:
107 хв. + обговорення з режисеркою
Зал:
Гегемон
Програма:
Програма «Фокус: Україна — Польща»
Купити квиток
19:40
19:40-21:50
Знамення
Міжнародна програма
Режисер:
Балоджі
Хронометраж:
90 хв. + обговорення
Зал:
Кіноман
Програма:
Міжнародна програма
Купити квиток
10:00
10:00-12:20
Ірма Веп
Міжнародна ретроспектива «Людина з кіноапаратом»
Режисер:
Олів'є Ассаяс
Хронометраж:
99 хв. + обговорення
Зал:
Гегемон
Програма:
Міжнародна ретроспектива «Людина з кіноапаратом»
Купити квиток
10:15
10:15-11:30
ВЕЧІР НА ІВАНА КУПАЛА
Програма «Жіноча роль»
Режисер:
Юрій Іллєнко
Хронометраж:
72 хв.
Зал:
Класік
Програма:
Програма «Жіноча роль»
Купити квиток
12:45
12:45-15:20
Прісцилла
Міжнародна програма
Режисер:
Софія Коппола
Хронометраж:
113 хв. + обговорення
Зал:
Гегемон
Програма:
Міжнародна програма
Купити квиток
15:50
15:50-19:05
Зелений кордон
Програма «Фокус: Україна — Польща»
Режисер:
Аґнєшка Голланд
Хронометраж:
147 хв. + обговорення
Зал:
Гегемон
Програма:
Програма «Фокус: Україна — Польща»
Купити квиток
16:30
16:30-18:30
ВЕЧІР НА ІВАНА КУПАЛА
Програма «Жіноча роль»
Режисер:
Юрій Іллєнко
Хронометраж:
72 хв. + обговорення
Зал:
Класік
Програма:
Програма «Жіноча роль»
Купити квиток
19:15
19:15-21:35
Ірма Веп
Міжнародна ретроспектива «Людина з кіноапаратом»
Режисер:
Олів'є Ассаяс
Хронометраж:
99 хв. + обговорення
Зал:
Кіноман
Програма:
Міжнародна ретроспектива «Людина з кіноапаратом»
Купити квиток
19:30
19:30-22:00
Прісцилла
Міжнародна програма
Режисер:
Софія Коппола
Хронометраж:
113 хв. + обговорення
Зал:
Гегемон
Програма:
Міжнародна програма
Купити квиток
10:00
10:00-12:10
Ти мене любиш?
Програма «Фокус: Україна — Польща»
Режисер:
Тоня Ноябрьова
Хронометраж:
90 хв. + обговорення
Зал:
Гегемон
Програма:
Програма «Фокус: Україна — Польща»
Купити квиток
10:15
10:15-12:45
Бульвар Сансет
Міжнародна ретроспектива «Людина з кіноапаратом»
Режисер:
Біллі Вайлдер
Хронометраж:
110 хв. + обговорення
Зал:
Кіноман
Програма:
Міжнародна ретроспектива «Людина з кіноапаратом»
Купити квиток
10:30
10:30-12:00
ЛІСОВА ПІСНЯ. МАВКА
Програма «Жіноча роль»
Режисер:
Юрій Іллєнко
Хронометраж:
82 хв.
Зал:
Солодке життя
Програма:
Програма «Жіноча роль»
Купити квиток
13:00
13:00-15:30
Солодкий схід
Міжнародна програма
Режисер:
Шон Прайс Вільямс
Хронометраж:
104 хв. + обговорення
Зал:
Гегемон
Програма:
Міжнародна програма
Купити квиток
16:20
16:20-18:50
Бульвар Сансет
Міжнародна ретроспектива «Людина з кіноапаратом»
Режисер:
Біллі Вайлдер
Хронометраж:
110 хв. + обговорення
Зал:
Гегемон
Програма:
Міжнародна ретроспектива «Людина з кіноапаратом»
Купити квиток
16:30
16:30-18:30
ЛІСОВА ПІСНЯ. МАВКА
Програма «Жіноча роль»
Режисер:
Юрій Іллєнко
Хронометраж:
82 хв. + обговорення
Зал:
Класік
Програма:
Програма «Жіноча роль»
Купити квиток
19:00
19:00-21:30
Солодкий схід
Міжнародна програма
Режисер:
Шон Прайс Вільямс
Хронометраж:
104 хв. + обговорення
Зал:
Кіноман
Програма:
Міжнародна програма
Купити квиток
19:30
19:30-21:40
Ти мене любиш?
Програма «Фокус: Україна — Польща»
Режисер:
Тоня Ноябрьова
Хронометраж:
90 хв. + обговорення з режисеркою
Зал:
Гегемон
Програма:
Програма «Фокус: Україна — Польща»
Купити квиток
10:00
10:00-12:00
Прощавай, Dragon Inn
Міжнародна ретроспектива «Людина з кіноапаратом»
Режисер:
Цай Мінлян
Хронометраж:
81 хв. + обговорення
Зал:
Гегемон
Програма:
Міжнародна ретроспектива «Людина з кіноапаратом»
Купити квиток
10:15
10:15-11:10
ДЖАЛЬМА
Програма «Жіноча роль»
Режисер:
Арнольд Кордюм
Хронометраж:
50 хв.
Зал:
Класік
Програма:
Програма «Жіноча роль»
Купити квиток
12:25
12:25-15:15
Химера
Міжнародна програма
Режисер:
Аліче Рорвахер
Хронометраж:
130 хв. + обговорення
Зал:
Гегемон
Програма:
Міжнародна програма
Купити квиток
15:35
15:35-18:30
Дівчина з…
Програма «Фокус: Україна — Польща»
Режисер:
Малґожата Шумовська, Міхал Енґлерт
Хронометраж:
132 хв. + обговорення
Зал:
Гегемон
Програма:
Програма «Фокус: Україна — Польща»
Купити квиток
16:30
16:30-18:00
ДЖАЛЬМА
Програма «Жіноча роль»
Режисер:
Арнольд Кордюм
Хронометраж:
50 хв. + обговорення
Зал:
Класік
Програма:
Програма «Жіноча роль»
Купити квиток
19:00
19:00-21:50
Химера
Міжнародна програма
Режисер:
Аліче Рорвахер
Хронометраж:
130 хв. + обговорення
Зал:
Гегемон
Програма:
Міжнародна програма
Купити квиток
19:15
19:15-21:15
Прощавай, Dragon Inn
Міжнародна ретроспектива «Людина з кіноапаратом»
Режисер:
Цай Мінлян
Хронометраж:
81 хв. + обговорення
Зал:
Кіноман
Програма:
Міжнародна ретроспектива «Людина з кіноапаратом»
Купити квиток
Забронювати за абонементом
12 Жовтня, ЧТ
13 Жовтня, ПТ
14 Жовтня, СБ
15 Жовтня, НД
16 Жовтня, ПН
17 Жовтня, ВТ
18 Жовтня, СР
Новини
Національна Премія Критиків Кіноколо 2020
Національна Премія Критиків Кіноколо 2019