НЕДЕЛЯ АВСТРИЙСКОГО КИНО – 2019

C 11 Апреля 2019
Фестиваль «Неделя австрийского кино» собирает самые яркие и резонансные картины последних лет из Австрии. В 2019 киносмотр состоится уже в 8-й раз.


Программа:

Анджело / Angelo

Анджело
Страна: Австрия, Люксембург, 2018
Хронометраж: 110 мин.
Жанр: историческая драма
Режиссер: Маркус Шляйнцер
В ролях: Макита Самба, Альба Рорвахер («Счастливый Лазарь»)

Вена, начало XVIII века. Африканский мальчик-раб Анджело попадает под опеку графини: она решает крестить его и дать ему образование.

вся информация о фильме

Земля / Erde

Земля
Страна: Австрия, 2019
Хронометраж: 115 мин.
Жанр: документальный фильм
Режиссер: Николаус Гейрхальтер

Мы ходим по ней каждый день. Мы вспахиваем её, копаем и бурим, покрываем бетоном. Мы наносим её на карту и измеряем; мы рисуем по ней наши границы; и мы воображаем, что она принадлежит нам.

вся информация о фильме

Машина любви / Love Machine

Машина кохання
Страна: Австрия, 2019
Хронометраж: 96 мин.
Жанр: комедия
Режиссер: Андреас Шмид
В ролях: Томас Штипсиц, Клаудия Коттал

Участник музыкального дуэта Георгий теряет друга и напарника. Без гроша в кармане и крыши над головой, он решает стать жиголо и спать с женщинами за деньги.

вся информация о фильме

ПРОГРАММА КОРОТКОГО МЕТРА ARS ELECTRONICA-2018 / ЛУЧШИЕ КОРОТКОМЕТРАЖКИ СО ВСЕГО МИРА

Коллекция короткометражек представляет анимационные ленты, видеоарт, лучшие документальные и игровые фильмы австрийского фестиваля Ars Electronica 2018 в Линце, который уже 8-й год является партнером Недели австрийского кино в Украине.

вся информация о фильме


МАТЕРИАЛЫ ФЕСТИВАЛЯ

АФИША (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає глузливі відеоролики, приховаючись під маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту. Раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Поселенці

Дата релиза: 25 Июля 2024

Чилі, початок 20 століття. Багатий землевласник відправляє трьох вершників розмітити кордони його володінь на Вогняній Землі. Але зовсім скоро експедиція обертається кривавою бійнею. Юний стрілець Сегундо розуміє, що справжня мета їхньої подорожі набагато жорстокіша та страшніша.

Лазня диявола

Дата релиза: 08 Августа 2024

Дівчина з бідної родини виходить заміж та оселяється у віддаленому будинку її обранця посеред густого лісу. Світ чоловіка для неї геть чужий, а мрії про дитину стають нездійсненним тягарем. З кожним днем важкої рутини та марних сподівань, вона все більше закривається в собі. Допоки не опиняється на темному шляху, що веде до злих думок.

Ніч на 12-те

Дата релиза: 15 Августа 2024

Нерозкрите вбивство молодої жінки переслідує Йогана — детектива, який так і не впіймав жорстокого вбивцю. У спробах розплутати злочин, він ретельно досліджує життя жертви та її стосунки. Скоро чоловік усвідомлює, що став одержимий справою, яка перетворилася на особистий виклик.