НЕДЕЛЯ АВСТРИЙСКОГО КИНО – 2019

C 11 Апреля 2019
Фестиваль «Неделя австрийского кино» собирает самые яркие и резонансные картины последних лет из Австрии. В 2019 киносмотр состоится уже в 8-й раз.


Программа:

Анджело / Angelo

Анджело
Страна: Австрия, Люксембург, 2018
Хронометраж: 110 мин.
Жанр: историческая драма
Режиссер: Маркус Шляйнцер
В ролях: Макита Самба, Альба Рорвахер («Счастливый Лазарь»)

Вена, начало XVIII века. Африканский мальчик-раб Анджело попадает под опеку графини: она решает крестить его и дать ему образование.

вся информация о фильме

Земля / Erde

Земля
Страна: Австрия, 2019
Хронометраж: 115 мин.
Жанр: документальный фильм
Режиссер: Николаус Гейрхальтер

Мы ходим по ней каждый день. Мы вспахиваем её, копаем и бурим, покрываем бетоном. Мы наносим её на карту и измеряем; мы рисуем по ней наши границы; и мы воображаем, что она принадлежит нам.

вся информация о фильме

Машина любви / Love Machine

Машина кохання
Страна: Австрия, 2019
Хронометраж: 96 мин.
Жанр: комедия
Режиссер: Андреас Шмид
В ролях: Томас Штипсиц, Клаудия Коттал

Участник музыкального дуэта Георгий теряет друга и напарника. Без гроша в кармане и крыши над головой, он решает стать жиголо и спать с женщинами за деньги.

вся информация о фильме

ПРОГРАММА КОРОТКОГО МЕТРА ARS ELECTRONICA-2018 / ЛУЧШИЕ КОРОТКОМЕТРАЖКИ СО ВСЕГО МИРА

Коллекция короткометражек представляет анимационные ленты, видеоарт, лучшие документальные и игровые фильмы австрийского фестиваля Ars Electronica 2018 в Линце, который уже 8-й год является партнером Недели австрийского кино в Украине.

вся информация о фильме


МАТЕРИАЛЫ ФЕСТИВАЛЯ

АФИША (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.