КИНОПУТЕШЕСТВИЕ ПО БАВАРИИ

C 13 Ноября 2020
Бюро Свободного государства Бавария в Украине и Arthouse Traffic приглашают на кинопутешествие! Смотрите дома четыре истории, четыре разных взгляда на жанры – комедия-путешествие, комедия-приключение, кросс-культурная комедия и комедия о семье – объединенные хорошим настроением. Фильмы демонстрируются на языке оригинала с украинскими субтитрами. Количество просмотров каждого фильма ограничено.
 
Просмотр фильмов возможен на территории Украины.


Программа:

25 км/ч / 25 km/h

25 км/год
Страна: Германия, 2018
Хронометраж: 116 мин.
Жанр: приключенческая комедия
Режиссер: Маркус Голлер
В ролях: Ларс Айдингер, Бьярне Медел, Сандра Хюллер

Успешный бизнесмен Кристиан приезжает хоронить отца, с которым не общался тридцать лет. Предсказуемо опоздав на похороны, он дерется со старшим братом, прыгнувшим на Кристиана прямо через могильные венки. После пива и партии в пинг-понг, братья решают отправиться в путешествие, о котором мечтали в детстве.

вся информация о фильме

Добро пожаловать к Хартманнам / Willkommen bei den Hartmanns

Ласкаво просимо до Хартманнів
Страна: Германия, 2016
Хронометраж: 116 мин.
Жанр: кросс-культурная комедия
Режиссер: Симон Ферхоэвен
В ролях: Зента Бергер, Хайнер Лаутербах, Флориан Давид Фиц

Обеспеченная семья из Мюнхена предлагает приют беженцу из Нигерии. Диалло быстро нашел друзей среди членов семьи, но теперь им предстоит столкнуться с нетерпимостью по отношению к своему новому другу со стороны местной общины.

вся информация о фильме

Зеленее не станет — сказал садовник и улетел / Grüner wird's nicht, sagte der Gärtner und flog davon

Зеленіше не стане – сказав садівник і полетів
Страна: Германия, 2018
Хронометраж: 116 мин.
Жанр: комедия-путешествие
Режиссер: Флориан Галленбергер
В ролях: Эльмар Веппер, Эмма Бадинг, Моника Баумгартнер

У Шорша размеренная жизнь садовника, опостылевшая жена и нелюбезная дочь. Единственная отрада – полетать на своем кукурузнике. Но ушлый хозяин гольфклуба, не заплатив Шоршу за работу, подталкивает его бросить все, и отправиться в полет, о котором мечтал всю жизнь.

вся информация о фильме

Тони Эрдманн / Toni Erdmann

Тоні Ердманн
Страна: Германия, Австрия, 2016
Хронометраж: 162 мин.
Жанр: трагикомедия
Режиссер: Марен Аде
В ролях: Петер Симонишек, Сандра Хюллер, Михаэль Виттенборн

Бывший учитель музыки, весельчак и выдумщик Винфред, решает наладить отношения с дочерью, успешным бизнес-консультантом.

вся информация о фильме


МАТЕРИАЛЫ ФЕСТИВАЛЯ

АФИША (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 37 сек→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.