РАСПИСАНИЕ ФЕСТИВАЛЯ:

29 мая – 7 июня

ЧИЛДРЕН КИНОФЕСТ

C 29 Мая 2015
Чилдрен Кинофест – ежегодный международный фестиваль искусства кино для детей и подростков, который пройдет в Украине с 29 мая по 7 июня 2015. События фестиваля объединят 14 городов, где зрители проголосуют за лучший фильм конкурсной программы. Центром фестиваля станет столичный кинотеатр «Киев». В международном конкурсе фестиваля будут представлены семь фильмов из разных стран. Специальным событием Чилдрен Кинофеста станет ретроспектива фильмов мастера немой комедии Бастера Китона.
 МАТЕРИАЛЫ ФЕСТИВАЛЯ

ВИДЕОНАРЕЗКА (MOV)→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ скачать

ВИДЕОПРИГЛАШЕНИЕ НА РЕГИСТРАЦИЮ (DCP)→ скачать

ВИДЕОНАРЕЗКА – ФИЛЬМЫ МЕЛЬЕСА (MOV)→ скачать

СНИМИ, КАК МЕЛЬЕС: ДМИТРИЙ ШУРОВ (MOV)→ скачать

ВИДЕОЛОГОТИП (DCP)→ скачать

ВИДЕОЛОГОТИП (MOV)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

ПОСОЛ ФЕСТИВАЛЯ (ФОТО, ZIP)→ скачать

ПОСОЛ ФЕСТИВАЛЯ (PDF)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Марс-Експрес

Дата релиза: 20 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Лінія Іспанського Кіно - 2024

Дата релиза: 20 Июня 2024

Фестиваль «Лінія іспанського кіно» відбудеться з 20 до 26 червня. Дев’ята едиція кіноогляду пройде в київському кінотеатрі «Жовтень». Будуть показані іспанські фільми останніх років, які отримали нагороди та визнання як в Іспанії, так і у світі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає глузливі відеоролики, приховаючись під маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту. Раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Поселенці

Дата релиза: 25 Июля 2024

Чилі, початок 20 століття. Багатий землевласник відправляє трьох вершників розмітити кордони його володінь на Вогняній Землі. Але зовсім скоро експедиція обертається кривавою бійнею. Юний стрілець Сегундо розуміє, що справжня мета їхньої подорожі набагато жорстокіша та страшніша.