РАСПИСАНИЕ ФЕСТИВАЛЯ:

Показы пройдут в кинотеатрах Киева («Киев», «Жовтень», «Флоренция», «Кинопанорама»),

а также - Одессы, Днепропетровска, Харькова, Львова, Донецка. 

КИНО: ЖЕНСКИЙ СТИЛЬ

C 02 Июня 2011

Спецпроект «КИНО: Женский стиль» – это изысканная подборка последних хитов мирового кино «с женским почерком», летнее кино по-женски, о женщинах, но не только для женщин. Это увлекательная панорама женских образов, характеров, жизней и точек зрения:

- женщины не только в кадре, но и за камерой: режисеры трех из пяти лент – француженки Жанна Лабрюн и Катрин Корсини, а также аргентиенка Наталия Смирнофф;

- 40-летняя сага о женской судьбе, рассказанная тонким знатоком женской души, непревзойденным мастером психологической драмы Клодом Лелюшем;

- кабаре-бурлеск, яркие характеры, роскошные женские формы – от романтика и обладателя Каннской "Золотой пальмовой" ветви Матье Амальрика.


Программа:

ЖЕНЩИНА И МУЖЧИНЫ / Ces amours-la

Страна: Франция
Хронометраж: 120
Жанр: драма
Режиссер: Клод Лелуш
В ролях: Одри Дана ("Добро пожаловать"), Доминик Пинон ("Неудачники", "Закон Мерфи"), Рафаэль ("Дансер"), Самюэль Лабарт ("Саган")

История ХХ-го века, показанная через призму одной женской судьбы; история кино в одной ленте.

вся информация о фильме

ОСОБЫЕ ОТНОШЕНИЯ / Sans queue ni tete

Страна: Франция
Хронометраж: 95
Жанр: комедия / драма
Режиссер: Жанна Лабрюн
В ролях: Изабель Юппер ("8 женщин", "Пианистка"), Боли Ланнерс ("Белый как снег", "Ничего личного"), Сабила Муссаде

Фильм о психоаналитике и проститутке, которые одинаково устали от своих профессий и ищут особых отношений...

вся информация о фильме

ОТПУСТИ / Partir

Страна: Франция
Хронометраж: 85
Жанр: драма
Режиссер: Катрин Корсини
В ролях: Катрин Корсини ("Английский пациент", "Ещё одна из рода Болейн"), Серхи Лопес ("Отчаянная домохозяйка", "Свидание с ангелом"), Иван Атталь ("Переводчица", "Мюнхен")

Захочет ли Сюзанн – жена успешного хирурга, мать двоих детей – отказаться от спокойной, обеспеченной жизни ради обещания женского счастья?

вся информация о фильме

ПАЗЛ / Rompecabezas

Страна: Аргентина, Франция
Хронометраж: 88
Жанр: романтическая комедия
Режиссер: Наталия Смирнофф
В ролях: Мария Онетто ("Горизонтали и вертикали"), Артуро Гётц ("Комната Лео"), Хулиан Дореггер ("Дитя рыбы")

Новое хобби – собирание паззлов – резко меняет упорядоченную жизнь 50-летней домохозяйки.

вся информация о фильме

ТУРНЕ / Tournee

Страна: Франция
Хронометраж: 110
Жанр: романтическая комедия, мюзикл
Режиссер: Матье Амальрик
В ролях: Миранда Кольклазур, Сюзанн Рэмси, Дерти Мартини ("Клуб «Shortbus»"), Джули Атлас Муз ("Истории роботов")

вся информация о фильме


МАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.