КИЕВСКАЯ НЕДЕЛЯ КРИТИКИ – 2020

C 22 Октября 2020
Фестиваль «Киевская неделя критики» собирает в программе фильмы с лайн-апов главных европейских кинофестивалей этого года. В качестве кураторов выступают известные украинские кинокритики: редакторка раздела «Культура» онлайн-издания LB.ua и соучредительница Союза кинокритиков Украины Дарья Бадьёр, режиссер и основатель интернет-журнала об авторском кино Cineticle Станислав Битюцкий, автор изданий «LB.ua», «Фокус» и «DTF Magazine» Сергей Ксаверов и журналистка «DTF Magazine», ведущая подкастов на «Радио Подол» Анна Дацюк.
 
После каждого показа зрителей ждет дискуссия. Фильмы демонстрируются на языке оригинала с субтитрами. 
 
МАТЕРИАЛЫ ФЕСТИВАЛЯ

АФИША (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР «СТРАННЫЕ ДНИ» (HD) – 60 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР «СТРАННЫЕ ДНИ» (DCP) – 60 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР «ФОКУС: УКРАИНА–ФРАНЦИЯ» (HD) – 44 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР «КИЕВСКАЯ НЕДЕЛЯ КРИТИКИ 2020» (HD) – 38 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР «КИЕВСКАЯ НЕДЕЛЯ КРИТИКИ 2020» (DCP) – 38 сек→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Зірка, що падає

Дата релиза: 01 Августа 2024

Бармен у закладі «Зірка, що падає» виявляє, що його хочуть убити. Аж раптом він натрапляє на чоловіка, як дві краплі води, схожого на нього самого. Ідеальний план виникає сам собою: найняти двійника працювати замість себе, щоб той прийняв удар на себе. Але ця ідея призводить до непередбачуваних наслідків.

Лазня диявола

Дата релиза: 08 Августа 2024

Дівчина з бідної родини виходить заміж та оселяється у віддаленому будинку її обранця посеред густого лісу. Світ чоловіка для неї геть чужий, а мрії про дитину стають нездійсненним тягарем. З кожним днем важкої рутини та марних сподівань, вона все більше закривається в собі. Допоки не опиняється на темному шляху, що веде до злих думок.

Тонда, Славка і чарівне світло

Дата релиза: 08 Августа 2024

Тонда має унікальну особливість — він сяє від народження. Тому занадто турботливі батьки намагаються тримати його вдома, щоб захистити від зовнішнього світу. Все змінюється з появою сусідки Славки напередодні різдвяних свят. Дівчинка має дивовижний ліхтарик, який відкриває світи, наповнені кольорами та магією.

Ніч на 12-те

Дата релиза: 15 Августа 2024

Нерозкрите вбивство молодої жінки переслідує Йогана — детектива, який так і не впіймав жорстокого вбивцю. У спробах розплутати злочин, він ретельно досліджує життя жертви та її стосунки. Скоро чоловік усвідомлює, що став одержимий справою, яка перетворилася на особистий виклик.

Ціле життя

Дата релиза: 22 Августа 2024

Екранізація перекладеного понад 40 мовами бестселера Роберта Зіталера.

Мирні люди

Дата релиза: 29 Августа 2024

З початку повномасштабного вторгнення українські спецслужби опублікували сотні перехоплених телефонних дзвінків російських військових. Чи не найбільший інтерес викликають розмови окупантів з їхніми близькими в Росії. Голоси «мирних», цивільних — матерів, дружин і друзів — розкривають світові очі не лише на хід так званої «спецоперації», а й на жахливий внутрішній світ суспільства, яке стоїть за її виконанням.