РАСПИСАНИЕ ФЕСТИВАЛЯ:

Киев, 13-14 апреля
Одесса, 14 апреля
Львов, 14 апреля
Харьков, 14 апреля
Николаев, 14 апреля
Хмельницкий, 14 апреля
Кривой Рог, 14 апреля
Черкассы, 14 апреля
Житомир, 14 апреля
Ивано-Франковск, 14 апреля
Винница, 13 апреля
Запорожье, 14 апреля
Чернигов, 14 апреля
Сумы, 14 апреля
Луцк, 14 апреля
Ровно, 21 апреля

ДОЛГИЕ НОЧИ КОРОТКОГО МЕТРА

C 13 Апреля 2018

Чрезвычайно популярные с 2004 года, когда фестиваль «Французская весна в Украине» проходил впервые, «Длинные ночи короткого метра» постоянно набирают обороты. Концепция проста – зрителям предлагается 6-7 часов, чтобы насладиться подборкой лучших французских короткометражных фильмов, пока на улице ночь. Особый акцент программа делает на лентах, которые увидели свет недавно. Большинство фильмов с «Ночей» были представлены публике на международных кинофестивалях в Каннах, Клермон-Ферране, Нью-Йорке и Торонто. Фантастические драмы, комедии, анимационные фильмы – каждый найдет что-то по душе. Событие организованно совместно с Французским Институтом в Украине. Все фильмы демонстрируются на языке оригинала с субтитрами.

Длительность: 342 мин.
 
Программа 1 - 87 мин.
Дедушка морж / Pepe le Morse (15)
Улитки / Bigorneaux (24)
Капиталисты / Kapitalists (14)
Марлон / Marlon (19)
Я хотел сказать тебе / Je Voulais Te Dire (15)
 
Программа 2 – 89 мин.
Aртем Силенди / Artem Silendi (7)
Мои Сине-бело-красные волосы / Bleu Blanc De Mes Cheveux (21)
Медицинская карта / Carnet De Sante (14)
Занавес тишины / Un Grand Silence (29)
Реплика / Replique (18)
 
Программа 3 – 81 мин.
Коста-Дорада / Costa Dorada (10)
Седьмой день / Septieme Jour (15)
Под маминой юбкой / Trompes De Ma Mere (12)
5 лет после войны / 5 Ans Apres La Guerre (16)
Дома / Chez Soi (13)
В обмен на покойника / Troc Mort (15)
 
Программа 4 – 85 мин.
Попробуй / Deguste (5)
Сантехник / Plombier (14)
Безумно красивая / Belle a Croquer (15)
Мой муж (осьминог) / Mon Homme (Poulpe) (9)
Испытания / Ordalie (14)
Прогулка / Promeneur (6)
Немного за полночь / Un Peu Apres Minuit (22)МАТЕРИАЛЫ ФЕСТИВАЛЯ

АФИША (JPG)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.