РАСПИСАНИЕ ФЕСТИВАЛЯ:

Киев, Кинотеатр «Жовтень», 19, 20 апреля
Одесса, кинотеатр «Синема Сити», 19 апреля
Львов, кинотеатр «Планета Кино IMAX» в ТРЦ Форум, 19 апреля
Харьков, кинотеатр «8 1/2», 19, 20 апреля
Винница, кинотеатр «Родина», 20 апреля
Запорожье, кинотеатр «Байда», 19 апреля
Суммы, кинотеатр «Планета Кино» в ТЦ Мануфактура, 19 апреля
Николаев, кинотеатр «Родина», 20 апреля
Луцк, кинотеатр «Premier City» в ТРЦ Порт Сити19 апреля
Ровно, кинотеатр «Кинопалац Украина»19 апреля
Днепр, кинотеатр «Мост-кино», 19, 20 апреля
Черновцы, Steinbarg Gallery & Cafe, 20 апреля
Славянск, ПростоКава, 19 апреля

ДОЛГИЕ НОЧИ КОРОТКОГО МЕТРА 2019

C 19 Апреля 2019
Чрезвычайно популярные с 2004 года, когда фестиваль «Французская весна в Украине» проходил впервые, «Длинные ночи короткого метра» постоянно набирают обороты. Концепция проста – зрителям предлагается 6-7 часов, чтобы насладиться подборкой лучших французских короткометражных фильмов, пока на улице ночь. Особый акцент программа делает на лентах, которые увидели свет недавно. Большинство фильмов с «Ночей» были представлены публике на международных кинофестивалях в Каннах, Клермон-Ферране, Нью-Йорке и Торонто. Фантастические драмы, комедии, анимационные фильмы – каждый найдет что-то по душе. Событие организованно совместно с Французским Институтом в Украине. Все фильмы демонстрируются на языке оригинала с субтитрами.
 
Хронометраж: 337 мин 
 
Программа 1 – 87 мин.     
Драмонас / Dramonasc (25) 
Дни мертвых / Los Dias De Los Muertos (8) 
После / ATO SAN NEN (25) 
Объятия / Etreintes (5) 
Полин в плену / Pauline asservie (24) 
 
Программа 2 – 84 мин.     
Точь-в-точь / Pile Poil (20) 
Мама Бобо / Mama Bobo (17) 
Падение / La Chute (14) 
Сауна / Vihta (20) 
Коллекция / La Collection (13) 
 
Программа 3 – 82 мин. 
На всю жизнь / Per Tutta La Vita (5) 
В ожидании Юпитера / J'Attends Jupiter (22) 
Песчинка / Grain de Poussiere (19) 
Фатия / FATIYA (19) 
Голубой пес / Chien Bleu (17) 
     
Программа 4 – 84 мин. 
Мазок / Bavure (4) 
Пастельные желания / Desir Pastel (13) 
Скучная работа / Fool Time Job (16) 
Икар / Icare (27) 
Изящный / Les Gracieuses (18) 
Дикая любовь / Wild Love (6) 

 
МАТЕРИАЛЫ ФЕСТИВАЛЯ

АФИША (JPG)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.