РАСПИСАНИЕ ФЕСТИВАЛЯ:

– Киев, кинотеатр «Киевская Русь» – 14-19 сентября
– Кривой Рог, кинотеатр «Олимп» – 14-20 сентября
– Житомир, кинотеатр «Украина» – 21-27 сентября
– Полтава, кинотеатр «Wizoria» в ТРЦ Колос – 14-20 сентября
– Северодонецк, кинотеатр «Современнік» – 14-20 сентября
– Запорожье, кинотеатр им. Маяковского – 14-20 сентября

КИНО ПРОТИВ КОРРУПЦИИ

C 14 Сентября 2017
Фестиваль «Кино против коррупции» собрал в своей программе лучшие европейские фильмы о явлении, которое ежедневно влияет на нашу жизнь. Шесть европейских фильмов исследуют природу коррупции – от неприкрытого злоупотребления властью политиков и корпораций до незаметных бытовых конфликтов. Цель «Кино против коррупции» – показать знакомую украинцам проблему как международное явление, с которым следует бороться.
 
Все показы фестиваля бесплатные, по предварительной регистрации на сайте http://nocorruption.org.ua.
 
В программу фестиваля вошли картины-призеры мировых кинофестивалей и документальные хиты:
 
Грязные игры / Dirty Games (2016)
Поза ребенка / Pozitia copilului (2013)
Система / Das System – Alles verstehen heißt alles verzeihen (2011)
Дурак (2014) 
Пятая власть / The Fifth Estate (2013)
Изумительный / Il divo – La spettacolare vita di Giulio Andreotti (2008)



МАТЕРИАЛЫ ФЕСТИВАЛЯ

АФИША (JPG)→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

ВИДЕОМАТЕРИАЛЫ (MOV)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.