OSCAR SHORTS – 2016

115 мин.
C 12 Мая 2016
Arthouse Traffic представляет 5 лучших короткометражных фильмов по версии самой престижной кинопремии мира! Каждый фильм, вошедший в подборку Oscar Shorts, прошел долгий путь международной селекции: от локального жюри в каждой стране мира до одобрения 5200 киноакадемиками, что подтверждает художественную ценность фильмов-номинантов. «Oscar Shorts2015» — уникальный шанс увидеть их все вместе на большом экране и узнать, за что и кому в этом году досталась заветная статуэтка.
 
 


Программа:

Аве Мария / Ave Maria

Аве Марiя
Страна: Палестина, Франция, 2015
Хронометраж: 15 мин.
Режиссер: Базиль Халил

Безмолвная повседневная жизнь пяти палестинских монахинь, живущих на восточном побережье, нарушается с разгромом израильского семейного поселения как раз в шабат.

вся информация о фильме

Всё будет хорошо / Alles Wird Gut

Все буде добре
Страна: Германия, Австрия, 2015
Хронометраж: 30 мин.
Режиссер: Патрик Вольрат

Разведенный отец забирает Леу – свою восьмилетнюю дочь.

вся информация о фильме

День первый / Day One

День перший
Страна: США, 2014
Хронометраж: 25 мин.
Режиссер: Генри Хьюджес

Основанный на реальных событиях, фильм показывает первый день переводчицы, сопровождающей отряд американской армии в поисках террориста.

вся информация о фильме

Друг / Shok

Друг
Страна: Великобритания, Косово, 2015
Хронометраж: 21 мин.
Режиссер: Джейми Донахью

Дружба двух ребят должна пройти испытание битвой на выживание во время войны в Косово.

вся информация о фильме

Заика / Stutterer

Заїка
Страна: Великобритания, Ирландия, 2015
Хронометраж: 12 мин.
Режиссер: Бенджамин Клири

Гринвуд общается только с престарелым отцом – с остальным миром все отношения он строит только в сети.

вся информация о фильме


МАТЕРИАЛЫ ФЕСТИВАЛЯ

прокатне посвідчення (zip)→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Альма й Оскар

Дата релиза: 07 Декабря 2023

Нещодавно овдовіла Альма Малер, знана світська дама, спокушає молодого художника Оскара Кокошку. Невелика сексуальна пригода обертається бурхливим романом. Оскар вважає Альму своєю музою, яка більше служить його чоловічим фантазіям, ніж реальності. Сама Альма теж мисткиня — композиторка. Одержиме прагнення Оскара зробити цю жінку своєю ставить під загрозу її мрію досягти успіху самостійно.

Анатомія падіння

Дата релиза: 14 Декабря 2023

Успішну письменницю підозрюють у вбивстві власного чоловіка. Жінка всіляко заперечує провину, але слідство відкриває все більше підозрілих обставин сімейного життя. І навіть у сина з’являються сумніви в невинуватості матері. Що ж насправді сталося в віддаленому шале у французьких Альпах?

Виживуть тільки коханці

Дата релиза: 14 Декабря 2023

Двоє тендітних і чутливих вампірів, Адам і Єва, були коханцями протягом століть. Вони — культурні інтелектуали з всеосяжною пристрастю до музики, літератури та науки, які більше не вбивають заради прожитку. Молодша вампірка Ава ще не навчилася цього. Її дикість пробудить у парі давно забуті інстинкти.

Секс-терапія

Дата релиза: 21 Декабря 2023

Ремі та Сандра — молода пара. Вони кохають одне одного, проте щось заважає їм мати дитину. Перешкодою виявляється так званий «синдром колишнього кохання». Подолати його можна лиш одним шляхом — ще раз зайнятися сексом із колишніми партнерами та партнерками. Це стає викликом: двоє коханих не лише перевірять стосунки на міцність, але й спробують затягти в ліжко тих, кого раніше уникали.

Різдво на Веселій фермі

Дата релиза: 28 Декабря 2023

Усі діти обожнюють зимові свята, особливо юна корівка Клара. Вона з нетерпінням очікує святкування Різдва на Веселій фермі разом із татом. Та коли виявляється, що батько занадто заклопотаний справами, Клара самостійно береться влаштовувати вечірку, викликати дух Різдва, а разом із ним — чарівного гнома, який принесе багато неочікуваних пригод.

Прісцилла

Дата релиза: 11 Января 2024

Неочікуване знайомство з Елвісом Преслі перевертає життя юної Прісцилли. Король рок-н-ролу оточує її увагою, вишуканими подарунками... і стінами свого палацу. Дівчина навіть не мріяла про весілля з кумиром мільйонів, та невдовзі вони стають головною парою Америки. Але чим обернеться це солодке й безтурботне життя?