OSCAR SHORTS – 2019

C 20 Июня 2019
Arthouse Traffic представляет 5 лучших короткометражных фильмов по версии самой престижной кинопремии мира! Каждый фильм, вошедший в подборку Oscar Shorts, прошел долгий путь международной селекции: от локального жюри в каждой стране мира до одобрения 5200 киноакадемиками, что подтверждает художественную ценность фильмов-номинантов. «Oscar Shorts-2019» — уникальный шанс увидеть их все вместе на большом экране и узнать, за что и кому в этом году досталась заветная статуэтка.

Программа:

Дикарь / Fauve

Дикун
Страна: Канада, 2018
Хронометраж: 16 мин.
Режиссер: Жереми Комте
В ролях: Феликс Гренье, Александр Перро

Два мальчика играют в заброшенной шахте – им весело, пока не оказывается, что ставки слишком высоки, и всё вокруг – уже не игра.

вся информация о фильме

Задержание / Detainment

Затримання
Страна: Ирландия, Великобритания, 2018
Хронометраж: 30 мин.
Режиссер: Винсент Лэмб
В ролях: Эли Солан, Леон Хьюз

Два десятилетних мальчика задержаны полицией по подозрению в похищении и убийстве малыша.

вся информация о фильме

Кожа / Skin

Шкіра
Страна: США, 2018
Хронометраж: 21 мин.
Режиссер: Гай Наттив
В ролях: Джонатан Такер, Джексон Роберт Скотт

Небольшой супермаркет, темнокожий покупатель улыбается 10-летнему белому мальчику. Из-за этой улыбки две банды начинают безжалостную войну.

вся информация о фильме

Маргарита / Marguerite

Маргарита
Страна: Канада, 2017
Хронометраж: 16 мин.
Режиссер: Марианн Фарли
В ролях: Беатрис Пикард, Сандрин Биссон

Пожилая женщина и ее сиделка становятся подругами. Эта дружба поможет Маргарите примириться со своим прошлым.

вся информация о фильме

Мать / Madre

Мати
Страна: Испания, 2017
Хронометраж: 19 мин.
Режиссер: Родриго Сорогойен
В ролях: Марта Ниэто, Бланка Апиланес

Сын главной героини отдыхает во Франции со своим отцом. Находясь в Испании со своей матерью, женщина поднимает трубку: кошмар каждого родителя становится явью.

вся информация о фильме
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФЕСТИВАЛЯ

АФИША (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ скачать

ПРОКАТНОЕ УДОСТОВЕРЕНИЕ→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.