РАСПИСАНИЕ ФЕСТИВАЛЯ:

Кинотеатр «Киев»
2 октября 20:00 Два дня, одна ночь / Deux jours, une nuit, 2014 
3 октября 17:00 Мальчик с велосипедом / Le Gamin au vélo 2011 
4 октября 17:00 Дитя / L'enfant, 2005 
5 октября 17:00 Сын / Le fils, 2002
5 октября 19:00 Розетта / Rosetta, 1999

РЕТРОСПЕКТИВА БРАТЬЕВ ДАРДЕНН

C 01 Октября 2014
Stella Artois и посольство Бельгии в Украине представляют великое кино на большом экране. Ретроспектива творчества бельгийских режиссеров Жан-Пьера и Люка Дарденн, обладателей 7 премий Каннского кинофестиваля. Показы пройдут в столичном кинотеатре «Киев» на языке оригинала с субтитрами.
 

Программа:

Дитя / L'ENFANT

Дитя
Страна: Бельгия, Франция, 2005
Хронометраж: 95
Жанр: драма
Режиссер: Жан-Пьер Дарденн, Люк Дарденн

У 20-летнего Бруно и 18-летней Сони недавно родился сын Джимми. Для ухода за малышом нужны деньги, а молодая пара едва сводит концы с концами...

вся информация о фильме

Мальчик с велосипедом / LE GAMIN AU VELO

Хлопчик iз велосипедом
Страна: Бельгия, Франция, Италия, 2011
Хронометраж: 90
Жанр: драма
Режиссер: Жан-Пьер Дарденн, Люк Дарденн
В ролях: Тома Доре, Сесиль Де Франс, Жереми Ренье, Фабрицио Ронджоне, Эгон Ди Матео

История 12-летнего подростка, который хочет найти отца, оставившего его в детском доме. Совершенно случайно он знакомится с Самантой, хозяйкой парикмахерской, которая позволяет мальчику оставаться с ней на выходных.

вся информация о фильме

Розетта / Rosetta

Розетта
Страна: Франция, Бельгия, 1999
Хронометраж: 95
Жанр: драма
Режиссер: Жан-Пьер Дарденн, Люк Дарденн
В ролях: Эмили Декьенн, Фабрицио Ронджоне, Анн Йерно, Оливье Гурме, Бернар Марбэ

Молодая и импульсивная Розетта, живя со своей матерью-алкоголичкой, преодолевая множество разочарований, будет делать всё возможное, чтобы найти работу.

вся информация о фильме

Сын / Le fils

Син
Страна: Бельгия, Франция, 2002
Хронометраж: 103
Жанр: драма
Режиссер: Жан-Пьер Дарденн, Люк Дарденн
В ролях: Оливье Гурме, Морган Маринн, Изабелла Супар, Нассим Хассаини, Кевин Лерой, Фелисьен Питсаер, Реми Рено, Аннетт Клозе

Главный герой картины, Оливье, ведет себя более чем странно. Он отказывается принимать в свою столярную мастерскую нового ученика, Франсиса, но следует за ним по пятам.

вся информация о фильме


МАТЕРИАЛЫ ФЕСТИВАЛЯ

АФИША (JPG)→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

У пошуках короля

Дата релиза: 15 Июня 2023

Король Річард III займає чільне місце у списку головних британських злодіїв — він потрапив в історію як потворний тиран, і навіть Шекспір описував його поганцем. 500 років потому — у наш час — сміливиця, на ім'я Філіппа, спробує виправити несправедливість, а також знайти втрачені рештки монарха. Але є нюанс — жінка зовсім не історикиня за фахом, і наукою захопилася випадково, намагаючись відволіктися від остогидлої роботи й невлаштованого особистого життя.

Корова

Дата релиза: 22 Июня 2023

Володарка «Оскара», дворазова лауреатка Канн, режисерка «Американської крихітки» та другого сезону «Великої маленької брехні» Андреа Арнольд дебютує в документальному кіно. Протягом чотирьох років вона спостерігає за життям чорно-білої дійної корови, на ім'я Лума. В кадрі головна героїня мукає, жує траву, ділиться з людьми молоком, а навзаєм отримує турботу працівників далеко не найгуманнішої господарської галузі. На фоні звучать Біллі Айліш та Garbage.

Найкращий бос

Дата релиза: 06 Июля 2023

Оскароносний Хав’єр Бардем у ролі харизматичного бізнесмена, який невпинно працює задля добробуту співробітників… або заради престижного призу. Щоб виграти цю нагороду, його компанія має досягти ідеальних результатів. Однак проблеми, як навмисно, виникають одна за одною.

Плетений чоловік

Дата релиза: 06 Июля 2023

До 50-ї річниці на великі екрани повертається найкращий британський фільм жахів усіх часів за версією журналу Empire.

Залізні метелики

Дата релиза: 20 Июля 2023

Влітку 2014 року російські військові в небі над українським Донбасом збили цивільний літак рейсу MH17 з 298 людьми на борту. Російський уряд одразу почав заперечувати свою причетність до трагедії, а пропаганда — працювати на повну потужність, намагаючись приховати справжні обставини злочину. Стрічка розповідає про обставини воєнного злочину, розслідування якого тривало 8 років.

Неймовірна подорож на Північний полюс

Дата релиза: 27 Июля 2023

На вулицях Рима відомий італійський інженер випадково знайшов собі чотирилапу улюбленицю Тітіну. Невдовзі після цього випадку він стає конструктором і пілотом дирижабля, який рушить в легендарну експедицію до Північного полюса. У небезпечну подорож, яка може прославити всю команду, господар бере й Тітіну.