РОЖДЕСТВЕНСКОЕ КИНО

C 18 Декабря 2014

В преддверии Рождества компания Артхаус Траффик собирает коллекцию лучших фильмов 40-ых и 50-ых годов. 18-21 декабря украинских зрителей ждет фестиваль рождественского кино  американской классики для всей семьи. Фильмы, которые вошли в программу, проверены временем и зрительской любовью. 


Программа:

Встреть меня в Сент-Луисе / Meet Me in St. Louis

Зустрiньмося у Сент-Луїсі
Страна: США, 1944
Хронометраж: 113
Жанр: мюзикл
Режиссер: Винсент Минелли
В ролях: Джуди Гарлэнд («Волшебник страны Оз»), Маргарет О’Брайэн, Мэри Астор, Люсиль Бремер

Сент-Луис. 1903 год. Алонсо Смит, преуспевающий бизнесмен, живет со своей женой Энн, дочерьми Эстер, Тути, Роуз, Агнесс, сыном Лоном, капризным дедушкой и служанкой.

вся информация о фильме

Светлое Рождество / White Christmas

Свiтле Рiздво
Страна: США, 1954
Хронометраж: 120
Жанр: мюзикл
Режиссер: Майкл Кёртиц («Касабланка»)
В ролях: Бинг Кросби, Дэнни Кэй, Розмари Клуни, Вера-Эллен

После окончания Второй мировой войны два бывших солдата Боб Уоллас и Фил Дэвис объединяют свои таланты, чтобы стать лучшим поющим танцевальным дуэтом в Америке.

вся информация о фильме

Чудо на 34-й улице / Miracle on 34th Street

Диво на 34-й вулицi
Страна: США, 1947
Хронометраж: 96
Режиссер: Джордж Ситон
В ролях: Морин О’Хара, Джон Пейн, Эдмунд Гвенн, Джин Локхарт, Натали Вуд

Во время парада, устроенного крупным магазином в канун Рождества, актер, который был должен играть Санта Клауса, обнаружен встельку пьяным.

вся информация о фильме

Эта замечательная жизнь / It's a Wonderful Life

Це дивовижне життя
Страна: США, 1946
Хронометраж: 130
Режиссер: Фрэнк Капра («Это случилось однажды ночью»)
В ролях: Джеймс Стюарт («Окно во двор», «Головокружение»), Донна Рид, Лайонел Бэрримор, Томас Митчелл

Джордж Бейли, владелец кредитной компании в выдуманном американском городке Бедфорд Фоллс, честный, отзывчивый, любящий муж и отец, подавлен свалившимися на него невзгодами и подумывает о самоубийстве.

вся информация о фильме
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФЕСТИВАЛЯ

ВИДЕОНАРЕЗКА (MOV)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (КИЕВ, DCP)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.