РАСПИСАНИЕ ФЕСТИВАЛЯ:

С 10 марта - "Заверенная копия"

С 31 марта - "Последний романтик планеты Земля"

С 7 апреля - "Этюды втроём"

С 21 апреля - "Я тоже"

СТРАСТНОЕ КИНО

C 10 Марта 2011

"Страстное кино" с Короной - это месячный киноальманах, в рамках которого на экранах страны будут показаны лучшие европейские фильмы на тему любви и страсти.


Программа:

ЗАВЕРЕННАЯ КОПИЯ / COPIE CONFORME

Страна: Франция, Италия, Бельгия
Хронометраж: 106
Жанр: драма
Режиссер: Аббас Киаростами
В ролях: Жюльет Бинош ("Шоколад"), Жан-Клод Карьер ("Невыносимая легкость бытия", "Любовь Свана"), Агата Натансон ("Неудачники")

Волшебный фильм о природе искусства и о природе отношений на фоне тосканских пейзажей с очаровательной Жюльет Бинош в главной роли.

вся информация о фильме

ПОСЛЕДНИЙ РОМАНТИК ПЛАНЕТЫ ЗЕМЛЯ / LES DERNIERS JOURS DU MONDE

Страна: Франция
Хронометраж: 130
Жанр: фантастическая драма
Режиссер: Арно Ларьё, Жан-Мари Ларьё
В ролях: Матье Амальрик("Скафандр и бабочка"), Карин Виар("Париж"), Омайра ("Люди Икс: Последняя битва", "После заката")

Истинно-французское кино о том, как на Землю обрушивается конец света, а на главного героя - настоящая страсть.

вся информация о фильме

ЭТЮДЫ ВТРОЁМ / CASTILLOS DE CARTON

Страна: Испания
Хронометраж: 94
Жанр: эротическая драма
Режиссер: Сальвадор Гарсия Руиз
В ролях: Адриана Угарте ("Голова собаки"), Бьель Дуран ("Жена анархиста"), Нило Мур ("Дневники нимфоманки")

Эротическая драма о романтической связи трёх художников, которая ведет к удивительному переплетению чувств, страстей и желаний…

вся информация о фильме

Я ТОЖЕ / YO, TAMBIEN

Страна: Испания
Хронометраж: 103
Жанр: романтическая комедия
Режиссер: Антонио Нахарро, Альваро Пастор
В ролях: Лола Дуэньяс ("Поговори с ней", "Возвращение"), Пабло Пинеда

Трогательный и забавный фильм о том, что другой набор хромосом - это ещё не повод сдаваться.

вся информация о фильме


СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.