РАСПИСАНИЕ ФЕСТИВАЛЯ:

Киев, кинотеатр «Жовтень», 4 – 7 июля

НЕДЕЛЯ ШВЕЙЦАРСКОГО КИНО – 2019

C 04 Июля 2019
Arthouse Traffic и Посольство Швейцарии представляют третий фестиваль «Неделя швейцарского кино», который собрал в своей программе самые актуальные художественные фильмы Швейцарии последних лет. 


Программа:

Ветер перемен / Le vent tourne

За вітром
Страна: Швейцария, Франция, 2018
Хронометраж: 88 мин.
Жанр: драма
Режиссер: Беттина Оберли
В ролях: Мелани Тьерри, Пьер Деладоншам, Нуно Лопеш

Молодая пара сбегает от суеты в уединенный альпийский уголок. Но в их счастливую и размеренную жизнь вторгается инженер, приехавший для установки ветряной турбины.

вся информация о фильме

Мечта Катрины / Katrina's Dream

Мрія Катріни
Страна: Швейцария, Италия, 2018
Хронометраж: 84 мин.
Жанр: мелодрама
Режиссер: Дарио и Мирко Бишофбергер
В ролях: Симон Эстебан, Адриан Фуррер

Катрина хочет иметь детей, но её муж погибает в автокатастрофе. Благодаря пересадке головы он возвращается другим человеком.

вся информация о фильме

Невинный / Der Unschuldige

Невинний
Страна: Швейцария, Германия, 2018
Хронометраж: 114 мин.
Жанр: драма
Режиссер: Симон Жакме
В ролях: Джудит Хофманн, Анна Тента, Кристиан Кайзер

Рут предана семье, ревностным христианам-традиционалистам, и своей исследовательской работе. Но прошлое внезапно напоминает о себе, когда в жизни девушки появляется бывший любовник, ставя под сомнение ее чувства, образ жизни, а впоследствии и веру.

вся информация о фильме

Счастливый Лазарь / Lazzaro felice

Щасливий Лазар
Страна: Швейцария, Италия, Франция, Германия, 2018
Хронометраж: 128 мин.
Жанр: драма
Режиссер: Аличе Рорвахер
В ролях: Адриано Тардиоло, Альба Рорвахер, Агнесса Грациани

В крошечной итальянской деревеньке время остановилось в буквальном смысле слова. Местные жители принадлежат маркизе, которая нещадно использует их труд. Всё меняется в один из визитов семьи патронов в деревню.

вся информация о фильме


МАТЕРИАЛЫ ФЕСТИВАЛЯ

АФИША (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.