РАСПИСАНИЕ ФЕСТИВАЛЯ:

17 – 21 января

UKRAINE ON FILM. BRIDGES

ДНИ УКРАИНСКОГО КИНО В БРЮССЕЛЕ
C 17 Января 2018
Ежегодные Дни украинского кино в Брюсселе представляют наиболее резонансные современные ленты, а также отреставрированную киноклассику. В 2018 году киносмотр пройдет в третий раз. Показы проходят в Центре изобразительных искусств BOZAR, крупнейшей культурной институции Бельгии. Фильм-открытие – поэтический шедевр Сергея Параджанова – «Тени забытых предков». В программе также будут представлены четыре новых фильма из Украины, которые были показаны на международных фестивалях и вызвали резонанс на родине.
 
МАТЕРИАЛЫ ФЕСТИВАЛЯ

ТРЕЙЛЕР (DCP)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ скачать

ПРЕСС-КИТ (ENG, PDF)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024