РАСПИСАНИЕ ФЕСТИВАЛЯ:

18-20 сентября

УКРАИНСКАЯ ВЕСНА 2020

C 18 Сентября 2020
18 сентября в Брюсселе стартует кинопрограмма ежегодного фестиваля украинской культуры «Украинская весна». Фестиваль продолжает ряд культурных инициатив в европейской столице, где расположились штаб-квартиры Евросоюза и НАТО, и пройдет в Центре изобразительных искусств BOZAR — крупнейшей культурной институции Бельгии. 
 
Офлайн-кинопрограмма «Украинской весны» объединила самое актуальное украинское кино 2019-2020 лет – ленты, которые были впервые показаны на фестивалях класса «А», получили премии зарубежных и украинских фестивалей и стали зрительскими хитами в прокате. В нее вошло 3 ленты: комедия «Мои мысли тихие», драма «Домой» и документальный фильм «Земля голубая, как апельсин».
 
Онлайн-программа «Украинской весны» будет продемонстрирована на сайте Центра изобразительных искусств BOZAR с 25 сентября по 4 октября. В неё вошла фестивальные хиты прошлых лет — драма «Племя» Мирослава Слабошпицкого, истерн «Дикое поле» Ярослава Лодыгина, документальный фильм «Папа — мамин брат» Вадима Илькова и драма «Когда падают деревья» Марыси Никитюк. Фильмы будут доступны для просмотра на территории Бельгии.
 
Также в программе фестиваля гостей «Украинской весны» ждет онлайн-встреча с режиссером, активистом и бывшим политзаключенным Олегом Сенцовым – в традиционном для центра Bozar дискуссионном формате Agora. Дискуссию будет модерировать профессорка истории Од Мерлен.
МАТЕРИАЛЫ ФЕСТИВАЛЯ

АФИША (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 60 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP) – 60 сек→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.