РАСПИСАНИЕ ФЕСТИВАЛЯ:

18-20 сентября

УКРАИНСКАЯ ВЕСНА 2020

C 18 Сентября 2020
18 сентября в Брюсселе стартует кинопрограмма ежегодного фестиваля украинской культуры «Украинская весна». Фестиваль продолжает ряд культурных инициатив в европейской столице, где расположились штаб-квартиры Евросоюза и НАТО, и пройдет в Центре изобразительных искусств BOZAR — крупнейшей культурной институции Бельгии. 
 
Офлайн-кинопрограмма «Украинской весны» объединила самое актуальное украинское кино 2019-2020 лет – ленты, которые были впервые показаны на фестивалях класса «А», получили премии зарубежных и украинских фестивалей и стали зрительскими хитами в прокате. В нее вошло 3 ленты: комедия «Мои мысли тихие», драма «Домой» и документальный фильм «Земля голубая, как апельсин».
 
Онлайн-программа «Украинской весны» будет продемонстрирована на сайте Центра изобразительных искусств BOZAR с 25 сентября по 4 октября. В неё вошла фестивальные хиты прошлых лет — драма «Племя» Мирослава Слабошпицкого, истерн «Дикое поле» Ярослава Лодыгина, документальный фильм «Папа — мамин брат» Вадима Илькова и драма «Когда падают деревья» Марыси Никитюк. Фильмы будут доступны для просмотра на территории Бельгии.
 
Также в программе фестиваля гостей «Украинской весны» ждет онлайн-встреча с режиссером, активистом и бывшим политзаключенным Олегом Сенцовым – в традиционном для центра Bozar дискуссионном формате Agora. Дискуссию будет модерировать профессорка истории Од Мерлен.
МАТЕРИАЛЫ ФЕСТИВАЛЯ

АФИША (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 60 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP) – 60 сек→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Зірка, що падає

Дата релиза: 01 Августа 2024

Бармен у закладі «Зірка, що падає» виявляє, що його хочуть убити. Аж раптом він натрапляє на чоловіка, як дві краплі води, схожого на нього самого. Ідеальний план виникає сам собою: найняти двійника працювати замість себе, щоб той прийняв удар на себе. Але ця ідея призводить до непередбачуваних наслідків.

Лазня диявола

Дата релиза: 08 Августа 2024

Дівчина з бідної родини виходить заміж та оселяється у віддаленому будинку її обранця посеред густого лісу. Світ чоловіка для неї геть чужий, а мрії про дитину стають нездійсненним тягарем. З кожним днем важкої рутини та марних сподівань, вона все більше закривається в собі. Допоки не опиняється на темному шляху, що веде до злих думок.

Тонда, Славка і чарівне світло

Дата релиза: 08 Августа 2024

Тонда має унікальну особливість — він сяє від народження. Тому занадто турботливі батьки намагаються тримати його вдома, щоб захистити від зовнішнього світу. Все змінюється з появою сусідки Славки напередодні різдвяних свят. Дівчинка має дивовижний ліхтарик, який відкриває світи, наповнені кольорами та магією.

Ніч на 12-те

Дата релиза: 15 Августа 2024

Нерозкрите вбивство молодої жінки переслідує Йогана — детектива, який так і не впіймав жорстокого вбивцю. У спробах розплутати злочин, він ретельно досліджує життя жертви та її стосунки. Скоро чоловік усвідомлює, що став одержимий справою, яка перетворилася на особистий виклик.

Ціле життя

Дата релиза: 22 Августа 2024

Екранізація перекладеного понад 40 мовами бестселера Роберта Зіталера.

Мирні люди

Дата релиза: 29 Августа 2024

З початку повномасштабного вторгнення українські спецслужби опублікували сотні перехоплених телефонних дзвінків російських військових. Чи не найбільший інтерес викликають розмови окупантів з їхніми близькими в Росії. Голоси «мирних», цивільних — матерів, дружин і друзів — розкривають світові очі не лише на хід так званої «спецоперації», а й на жахливий внутрішній світ суспільства, яке стоїть за її виконанням.