Wine film fest – 2021

C 20 Ноября 2021
Фестиваль французского кино Wine Film Fest к празднику молодого вина Божоле Нуво приглашает вас погрузиться в атмосферу вина и виноделия! Le Beaujolais Nouveau est arrive! (Божоле Нуво прибыло!) – этими словами французы каждый год приветствуют один из самых веселых и традиционных праздников, Божоле Нуво! Прекрасное праздничное вино, межнациональное и в то же время типично французское «Божоле Нуво» – настоящий символ французского образа жизни.
 
Наслаждайтесь картинами программы с особым винным вкусом. Событие организовано UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Французским институтом в Украине и компанией «Артхаус Трафик».
 
Смотрите онлайн: https://bit.ly/winefilmfest
 
В программе:
• Возвращение в Бургундию / Ce qui nous lie, реж. Седрик Клапиш
• Осенняя сказка / Conte d'automne, реж. Эрик Ромер 
• Будь моим сыном / Tu seras mon fils, реж. Жиль Легран
• Душа вина / L'âme du vin, реж. Мари-Анж Горбаневски
• Мондовино / Mondovino, реж. Джонатан Носситер
МАТЕРИАЛЫ ФЕСТИВАЛЯ

Постер (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 45 сек→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.