Wine film fest – 2021

C 20 Ноября 2021
Фестиваль французского кино Wine Film Fest к празднику молодого вина Божоле Нуво приглашает вас погрузиться в атмосферу вина и виноделия! Le Beaujolais Nouveau est arrive! (Божоле Нуво прибыло!) – этими словами французы каждый год приветствуют один из самых веселых и традиционных праздников, Божоле Нуво! Прекрасное праздничное вино, межнациональное и в то же время типично французское «Божоле Нуво» – настоящий символ французского образа жизни.
 
Наслаждайтесь картинами программы с особым винным вкусом. Событие организовано UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Французским институтом в Украине и компанией «Артхаус Трафик».
 
Смотрите онлайн: https://bit.ly/winefilmfest
 
В программе:
• Возвращение в Бургундию / Ce qui nous lie, реж. Седрик Клапиш
• Осенняя сказка / Conte d'automne, реж. Эрик Ромер 
• Будь моим сыном / Tu seras mon fils, реж. Жиль Легран
• Душа вина / L'âme du vin, реж. Мари-Анж Горбаневски
• Мондовино / Mondovino, реж. Джонатан Носситер
МАТЕРИАЛЫ ФЕСТИВАЛЯ

Постер (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 45 сек→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Зірка, що падає

Дата релиза: 01 Августа 2024

Бармен у закладі «Зірка, що падає» виявляє, що його хочуть убити. Аж раптом він натрапляє на чоловіка, як дві краплі води, схожого на нього самого. Ідеальний план виникає сам собою: найняти двійника працювати замість себе, щоб той прийняв удар на себе. Але ця ідея призводить до непередбачуваних наслідків.

Лазня диявола

Дата релиза: 08 Августа 2024

Дівчина з бідної родини виходить заміж та оселяється у віддаленому будинку її обранця посеред густого лісу. Світ чоловіка для неї геть чужий, а мрії про дитину стають нездійсненним тягарем. З кожним днем важкої рутини та марних сподівань, вона все більше закривається в собі. Допоки не опиняється на темному шляху, що веде до злих думок.

Тонда, Славка і чарівне світло

Дата релиза: 08 Августа 2024

Тонда має унікальну особливість — він сяє від народження. Тому занадто турботливі батьки намагаються тримати його вдома, щоб захистити від зовнішнього світу. Все змінюється з появою сусідки Славки напередодні різдвяних свят. Дівчинка має дивовижний ліхтарик, який відкриває світи, наповнені кольорами та магією.

Ніч на 12-те

Дата релиза: 15 Августа 2024

Нерозкрите вбивство молодої жінки переслідує Йогана — детектива, який так і не впіймав жорстокого вбивцю. У спробах розплутати злочин, він ретельно досліджує життя жертви та її стосунки. Скоро чоловік усвідомлює, що став одержимий справою, яка перетворилася на особистий виклик.

Ціле життя

Дата релиза: 22 Августа 2024

Екранізація перекладеного понад 40 мовами бестселера Роберта Зіталера.

Мирні люди

Дата релиза: 29 Августа 2024

З початку повномасштабного вторгнення українські спецслужби опублікували сотні перехоплених телефонних дзвінків російських військових. Чи не найбільший інтерес викликають розмови окупантів з їхніми близькими в Росії. Голоси «мирних», цивільних — матерів, дружин і друзів — розкривають світові очі не лише на хід так званої «спецоперації», а й на жахливий внутрішній світ суспільства, яке стоїть за її виконанням.