ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Номинация на «Оскар» за лучший документальный фильм, 2015

- Особый взгляд – специальный приз жюри, Каннский кинофестиваль, 2014

- Приз экуменического (христианского) жюри – особое упоминание, Каннский кинофестиваль, 2014

Соль Земли

The Salt of the Earth
Сіль Землі
C 25 Июня 2015
Страна: Франция, 2014
Хронометраж: 109 мин
Жанр: документальный, биография
Режиссер: Вим Вендерс, Джулиано Рибейро Сальгадо

В течение последних сорока лет фотограф Себастьян Сальгадо путешествовал через континенты, по стопам меняющегося человечества. Он стал свидетелем основных событий нашей недавней истории: международных конфликтов, голода и миграций... Сальгадо посвятил себя открытию нетронутых территорий, дикой фауне и флоре, грандиозным ландшафтам: его новый фотопроект ода красоте планеты.

Фильм отдает дань легендарному бразильскому фотографу Себастьяну Сальгадо.


ТРЕЙЛЕР


МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ТРЕЙЛЕР (DCP)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Марс-Експрес

Дата релиза: 20 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Лінія Іспанського Кіно - 2024

Дата релиза: 20 Июня 2024

Фестиваль «Лінія іспанського кіно» відбудеться з 20 до 26 червня. Дев’ята едиція кіноогляду пройде в київському кінотеатрі «Жовтень». Будуть показані іспанські фільми останніх років, які отримали нагороди та визнання як в Іспанії, так і у світі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає глузливі відеоролики, приховаючись під маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту. Раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Поселенці

Дата релиза: 25 Июля 2024

Чилі, початок 20 століття. Багатий землевласник відправляє трьох вершників розмітити кордони його володінь на Вогняній Землі. Але зовсім скоро експедиція обертається кривавою бійнею. Юний стрілець Сегундо розуміє, що справжня мета їхньої подорожі набагато жорстокіша та страшніша.