ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Номинация на «Оскар» за лучший документальный фильм, 2015

- Особый взгляд – специальный приз жюри, Каннский кинофестиваль, 2014

- Приз экуменического (христианского) жюри – особое упоминание, Каннский кинофестиваль, 2014

Соль Земли

The Salt of the Earth
Сіль Землі
C 25 Июня 2015
Страна: Франция, 2014
Хронометраж: 109 мин
Жанр: документальный, биография
Режиссер: Вим Вендерс, Джулиано Рибейро Сальгадо

В течение последних сорока лет фотограф Себастьян Сальгадо путешествовал через континенты, по стопам меняющегося человечества. Он стал свидетелем основных событий нашей недавней истории: международных конфликтов, голода и миграций... Сальгадо посвятил себя открытию нетронутых территорий, дикой фауне и флоре, грандиозным ландшафтам: его новый фотопроект ода красоте планеты.

Фильм отдает дань легендарному бразильскому фотографу Себастьяну Сальгадо.


ТРЕЙЛЕР


МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ТРЕЙЛЕР (DCP)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Тиждень австрійського кіно – 2023

Дата релиза: 30 Марта 2023

Після річної перерви фестиваль актуальних стрічок з Австрії повертається у своїй 11-й едиції. Це повернення символізує підтримку українського народу та висловлює повагу до його незламності.

Бачення метелика

Дата релиза: 06 Апреля 2023

Головна героїня картини — аеророзвідниця з позивним «Метелик», яка повертається з полону. Її чекають рідні, друзі, побратими та коханий. Але нове життя приносить і нові виклики.

Вартові планети

Дата релиза: 20 Апреля 2023

Рушаймо у дивовижну подорож до незвіданих територій і заледве вивчених китів. Ми познайомимося з їхніми неймовірними здібностями та надзвичайно насиченим і складним соціальним життям. Зірковий дубляж: Ахтем Сеїтаблаєв

Мій злочин

Дата релиза: 27 Апреля 2023

Париж, 1930-ті. Вродливу молоду актрису звинувачують у вбивстві відомого продюсера. Її подруга-юристка допомагає дівчині виправдатися завдяки версії про самозахист. Розпочинається нове життя, сповнене слави та успіху, але з часом правда викривається.

Ріміні

Дата релиза: 04 Мая 2023

Річі Браво, колись успішна поп-зірка, женеться за своєю згаслою славою в вітряному Ріміні. Він фінансує свій розпусний спосіб життя та пристрасть до азартних ігор концертами для автобусів, повних туристів, і сексуальними послугами для своїх шанувальниць. Його світ починає руйнуватися, коли в його життя раптово вривається доросла донька і вимагає від нього гроші, яких він їй ніколи не давав.

Ризики й побічні ефекти

Дата релиза: 25 Мая 2023

Катрін потребує пересадки нирки. Їй надзвичайно поталанило, адже в її чоловіка — потрібна група крові. Але, схоже, він не надто поспішає стати донором для коханої.