ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Номинация на «Оскар» за лучший документальный фильм, 2015

- Особый взгляд – специальный приз жюри, Каннский кинофестиваль, 2014

- Приз экуменического (христианского) жюри – особое упоминание, Каннский кинофестиваль, 2014

Соль Земли

The Salt of the Earth
Сіль Землі
C 25 Июня 2015
Страна: Франция, 2014
Хронометраж: 109 мин
Жанр: документальный, биография
Режиссер: Вим Вендерс, Джулиано Рибейро Сальгадо

В течение последних сорока лет фотограф Себастьян Сальгадо путешествовал через континенты, по стопам меняющегося человечества. Он стал свидетелем основных событий нашей недавней истории: международных конфликтов, голода и миграций... Сальгадо посвятил себя открытию нетронутых территорий, дикой фауне и флоре, грандиозным ландшафтам: его новый фотопроект ода красоте планеты.

Фильм отдает дань легендарному бразильскому фотографу Себастьяну Сальгадо.


ТРЕЙЛЕР


МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ТРЕЙЛЕР (DCP)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Трикутник смутку

Дата релиза: 08 Декабря 2022

Пара супермоделей вирушає у подорож на люксовій яхті. Пасажири судна — розпещені й надвпливові багатії, капітан — неврівноважений і завжди п’яний цинік. Ця розкішна й «інстаграмна» подорож обернеться справжньою катастрофою.

8 жінок

Дата релиза: 05 Января 2023

Одинокий маєток серед снігів. У переддень Різдва вісім жінок збираються в цьому будинку. Та святкування скасовано — усіма обожнюваний господар знайдений мертвим. Впливова дружина власника маєтку, його стара сестра, своячка, дві красуні-доньки, нещасна теща, зухвала покоївка чи покірна кухарка — вісім жінок намагатимуться з’ясувати, хто з них убивця.

Одного чудового ранку

Дата релиза: 19 Января 2023

Молода мати-одиначка Сандра мешкає в Парижі. Її життя сповнене турботи про маленьку дочку та хворого батька, стан якого стрімко погіршується. Раптом у її житті з’являється нове захоплення — одружений науковець Клеман.

Земля Бога

Дата релиза: 26 Января 2023

19 століття. Молодий данський священик вирушає у віддалену частину Ісландії. Він прагне звести там церкву, та зафіксувати на знімках місцевих жителів. Однак що далі герой рухається до мети, то сильніше сумнівається у своїй місії та вірі.

Корсет

Дата релиза: 02 Февраля 2023

Імператриця Австрії Єлизавета Баварська, відома як Сісі, завжди славилася своїми красою і стилем. Саме вона задавала модні тенденції у вищих колах суспільства. У Різдво 1877 року імператриці виповнюється 40 років, і тепер вона офіційно перебуває на порозі старості. Тоді Єлизавета розгортає хитру боротьбу за свій блискучий образ.

Скромна чарівність буржуазії

Дата релиза: 23 Февраля 2023

Різка сатира від майстра кінематографічного сюрреалізму Луїса Бунюеля.