ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Премьера на Каннском кинофестивале, 2012 (программа "Особый взгляд")

ГАВАНА, Я ТЕБЯ ЛЮБЛЮ

7 DIAS EN LA HABANA
C 09 Августа 2012
Страна: Франция, Испания, Куба
Хронометраж: 129
Жанр: киноколлаж о кубинской столице
Режиссер: Лоран Канте, Бенисио Дель Торо, Хулио Медем, Гаспар Ноэ, Элия Сулейман, Хуан Карлос Табио, Пабло Траперо
В ролях: Даниэль Брюль ("Бесславные ублюдки", "Ева"), Джош Хатчерсон ("Маленький Манхэттен", «Мост в Терабитию»), , Эмир Кустурица ("Гитлер в Голливуде"), Хорхе Перугорриа("Че: Часть первая. Аргентинец"), Элия Сулейман ("У каждого свое кино")

синопсис

Испаноязычная антология о 7 днях в столице Кубы, представленная 7 разными режиссёрами с мировыми именами. Продолжая тренд, который был запущен сборником «Париж, я люблю тебя», этот коллаж открывает для нас загадочный и самобытный образ Гаваны, одной из самых красивых островных столиц мира.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

прокатное удостоверение (RAR)→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)скачать

ВИДЕОНАРЕЗКА (MOV)скачать

WEB-АФИША (JPG)скачать

7 ГРАФИЧЕСКИХ ПОСТЕРОВ ОТ КУБИНСКОГО КИНЕМАТОГРАФИЧЕСКОГО ИНСТИТУТА (ZIP-АРХИВ)скачать

СУЛЕЙМАН: КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (TIF, ZIP-АРХИВ)скачать

ДЕЛЬ ТОРО: КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (TIF, ZIP-АРХИВ)скачать

ТРАПЕРО: КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (TIF, ZIP-АРХИВ)скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.