ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

КРАТКАЯ ИСТОРИЯ ДЖОНА БАЛДЕССАРИ

A Brief History of John Baldessari
C 11 Октября 2012
Страна: США, 2012 г.
Хронометраж: 6
Жанр: Документальный фильм
Режиссер: Эриель Шульман и Генри Джуст

синопсис

 

Режиссеры фильмов «Паранормальное явление - 3» и «Как я дружил в социальной сети» снова объединили свои силы для работы над документальным фильмом о Джоне Балдессари, который откроет нам все, что нужно и не нужно знать об известном американском концептуалисте. Балдессари известен большинству как «человек, который рисует людей с лицами в горошек». Но ведь вряд ли кому-то известно, что его рост - 6 футов и 7 дюймов, а пароль от сети WiFi - 123456789B?  Эпическая карьера одного из самых заметных художников нашего времени изложена в пяти с половиной оголтелых минутах. Голос рассказчика за кадром принадлежит Тому Уэйтсу.


ТРЕЙЛЕР


СКОРО В ПРОКАТЕ

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024