ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

КРАТКАЯ ИСТОРИЯ ДЖОНА БАЛДЕССАРИ

A Brief History of John Baldessari
C 11 Октября 2012
Страна: США, 2012 г.
Хронометраж: 6
Жанр: Документальный фильм
Режиссер: Эриель Шульман и Генри Джуст

синопсис

 

Режиссеры фильмов «Паранормальное явление - 3» и «Как я дружил в социальной сети» снова объединили свои силы для работы над документальным фильмом о Джоне Балдессари, который откроет нам все, что нужно и не нужно знать об известном американском концептуалисте. Балдессари известен большинству как «человек, который рисует людей с лицами в горошек». Но ведь вряд ли кому-то известно, что его рост - 6 футов и 7 дюймов, а пароль от сети WiFi - 123456789B?  Эпическая карьера одного из самых заметных художников нашего времени изложена в пяти с половиной оголтелых минутах. Голос рассказчика за кадром принадлежит Тому Уэйтсу.


ТРЕЙЛЕР


СКОРО В ПРОКАТЕ

НОВЕ НІМЕЦЬКЕ КІНО. У новій реальності

Дата релиза: 09 Февраля 2023

Один із найстаріших українських кінооглядів проходить у новій — воєнній реальності. Фестиваль традиційно стане поглибленим експрес-курсом останніх подій у кінематографі Німеччини: глядачі побачать добірку найкращих німецьких прем'єр і головних гітів.

Алькаррас

Дата релиза: 09 Февраля 2023

Ось уже кілька поколінь сім’я фермерів вирощує персики в невеликому каталонському селищі Алькаррас. Однак цьогорічний урожай може стати останнім — новий землевласник хоче знищити сад і розмістити на його місці сонячну електростанцію. Родині загрожує виселення — і втрата набагато більшого, ніж їхній будинок.

Тиждень ізраїльського кіно. Кіно незламності

Дата релиза: 16 Февраля 2023

Кінокомпанія «Артхаус Трафік» і Посольство Ізраїлю в Україні презентують фестиваль «Тиждень ізраїльського кіно». Подія проходитиме з 16 до 19 лютого в київському кінотеатрі «Жовтень». У межах кіноогляду будуть показані знакові ізраїльські стрічки останніх років, які вже здобули визнання на батьківщині.

Скромна чарівність буржуазії

Дата релиза: 23 Февраля 2023

Різка сатира від майстра кінематографічного сюрреалізму Луїса Бунюеля.

Смак вишні

Дата релиза: 02 Марта 2023

Чоловік середніх років планує вчинити самогубство і вже викопав собі могилу в горах, але йому потрібен хтось, хто зариє його землею. Він рушає до Тегерана, щоб найняти помічника.

Велика свобода

Дата релиза: 09 Марта 2023

У Німеччині жорстокі закони проти гомосексуалів продовжують існувати навіть після війни. Ганса звільняють із концтабору, але одразу ж запроторюють до в'язниці. Це лише початок — головного героя ще не один раз кинуть за ґрати за його «злочини». Та поки Ганс змінює ставлення до себе одного незмінного сусіда по камері, змін зазнає все суспільство.