ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

Отчаянные беглецы

Adieu les cons
Відчайдушні втікачі
C 12 Февраля 2021
Страна: Франция, 2020
Хронометраж: 87 мин.
Жанр: комедия
Режиссер: Альбер Дюпонтель
В ролях: Вирджини Эфира («В постели с Викторией»), Альбер Дюпонтель («До встречи там, наверху»), Николя Марье («99 франков»), Филипп Юшан («До встречи там, наверху»)

Сьюзи узнает о своей смертельной болезни. Времени осталось мало, и теперь она наконец может сделать то, что давно хотела. В компании двух странных мужчин она отправляется в долгое и увлекательное путешествие. Их ждет незабываемый и сногсшибательный квест.
 


ТРЕЙЛЕР


СКОРО В ПРОКАТЕ

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024