ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:


АЛИЛА

Alila
C 24 Апреля 2011
Страна: Франция, Израиль
Хронометраж: 116
Жанр: драма
Режиссер: Амос Гитай
В ролях: Яэль Абекассис, Хана Ласло, Ури Клауцнер, Ронит Элькабец, Амос Лави, Люпо Беркович, Лирон Лево

синопсис

Это история о небольшом доме и его обитателях. Старый Шварц - одинокий пенсионер, круг общения которого заканчивается на филиппинке Линде. Для Авирама не существует никого кроме собаки. И разведенная женщина Мали, которая крутит роман с молодым Иланом. Размеренная жизнь обитателей дома заканчивается, когда по соседству начинается стройка нового дома.


ТРЕЙЛЕР


МАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
СКОРО В ПРОКАТЕ

Химера

Дата релиза: 23 Мая 2024

Повернувшись у рідне містечко на узбережжі моря, Артур стикається з місцевою бандою розкрадачів гробниць. Чоловік має дар, який дуже цікавить чорних археологів — уміння відчувати порожнечу Чернівці SmartCinema ТРЦ Depo't

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024