ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Номинация на «Золотого медведя» Берлинского фестиваля

- "Серебряный Медведь" за лучшую женскую роль и Гран-при жюри Берлинского фестиваля

ВСЕ ДРУГИЕ

ALLE ANDEREN
C 23 Декабря 2010
Страна: Германия
Хронометраж: 119
Жанр: драма
Режиссер: Марен Аде
В ролях: Биргит Минихмаер ("Парфюмер: История одного убийцы"), Ларс Айдингер, Ганс-Йохен Вагнер

синопсис

Крис и Гитти — молодая пара приехавшая отдыхать на Сардинию. Но их уединение нарушают две другие молодые пары: первые только что обзавелись потомством, вторые собираются это сделать и из-за этого почти незаметно в отношениях Криса и Гитти появляются разногласия и взаимное раздражение.
 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
СКОРО В ПРОКАТЕ

Марс-Експрес

Дата релиза: 20 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Лінія Іспанського Кіно - 2024

Дата релиза: 20 Июня 2024

Фестиваль «Лінія іспанського кіно» відбудеться з 20 до 26 червня. Дев’ята едиція кіноогляду пройде в київському кінотеатрі «Жовтень». Будуть показані іспанські фільми останніх років, які отримали нагороди та визнання як в Іспанії, так і у світі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає глузливі відеоролики, приховаючись під маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту. Раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024