ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Участник внеконкурсной программы Берлинского кинофестиваля

- Приз зрительских симпатий Одесского международного кинофестиваля 

АЛЬМАНИЯ: ДОБРО ПОЖАЛОВАТЬ В ГЕРМАНИЮ

ALMANYA - WILLKOMMEN IN DEUTSCHLAND
C 06 Ноября 2011
Страна: Германия
Хронометраж: 97
Жанр: социальная комедия
Режиссер: Ясмин Самдерели
В ролях: Фахри Огюн Ярдим («Красавчик»), Демет Гюль, Ведат Эринджин

синопсис

В наше время семья Хуссейна Илмаза, турецкого «гастарбайтера» в Германии - четверо его взрослых детей, тайно беременная внучка и 6-летний милашка-внук - по настоянию деда отправляются в Турцию, на свою незнакомую родину. Параллельно разворачивается другая история о том, как 45 лет назад молодой Хуссейн только переехал в Берлин, где его ждал нелегкий и курьезный путь привыкания к другой стране и чужим традициям.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
СКОРО В ПРОКАТЕ

Тиждень австрійського кіно – 2024

Дата релиза: 22 Апреля 2024

Фестиваль актуальних стрічок з Австрії відбудеться в Україні у 12-й едиції.

Нічні незнайомці

Дата релиза: 25 Апреля 2024

Чи може гучна сварка в підземці вилитися в палку пристрасть? У Парижі — може. Наталі й Емерік — двоє незнайомців, які випадково зіштовхнулися в нічному метро. Їхня суперечка в переповненому вагоні обернеться спонтанним сексом у фотобудці. Разом вони проведуть безтурботну ніч під французьким небом, щоб на світанку дізнатися, чи продовжать вони шлях разом.

Дивотріп

Дата релиза: 02 Мая 2024

Режисерський дебют незалежного оператора Шона Прайса Вільямса («Гарні часи» братів Сефді) за сценарієм знаного кінокритика Ніка Пінкертона.

Спадкоємець

Дата релиза: 02 Мая 2024

У 30 років модельєр Елліас Барнес стає художнім керівником відомого паризького модного дому. Через надмірне хвилювання та високі вимоги, він починає відчувати біль у грудях. Несподівано його кличуть до рідного Монреаля, щоб організувати похорон батька. Там він виявляє, що, можливо, успадкував набагато більше проблем, ніж слабке серце.

13 убивць

Дата релиза: 16 Мая 2024

Події бойовика від культового режисера Такасі Мііке відбуваються наприкінці японської феодальної ери. Група відважних самураїв вирішує знищити лорда-садиста, щоб не дати йому зійти на престол та занурити країну у війну. Але зробити це буде непросто, адже лиходія завжди охороняє півсотні вірних воїнів, які добре володіють мечем.

Химера

Дата релиза: 23 Мая 2024

Повернувшись у рідне містечко на узбережжі моря, Артур стикається з місцевою бандою розкрадачів гробниць. Чоловік має дар, який дуже цікавить чорних археологів — уміння відчувати порожнечу.