ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Внеконкурсная программа Берлинале

– Международный конкурс МКФ в Майами

АМАДОР

Amador
C 22 Марта 2012
Страна: Испания / 2010
Хронометраж: 112
Жанр: мелодрама
Режиссер: Фернандо Леон де Араноа
В ролях: Мегали Сольер (“Молоко скорби”), Челсо Бугалло (“Море внутри”), Фэни Де Кастро (“Возвращение”)

синопсис

Молодая девушка в затруднительном положении - беременная и без гроша в кармане - устраивается сиделкой к пенсионеру по имени Амадор. В то время, как жизнь ускользает от Амадора, а внутри нее растет новая, между ними завязываются доверительные отношения и появляются общие секреты.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
СКОРО В ПРОКАТЕ

ШВЕЙЦАРСЬКЕ КІНО: СПЕЦПОДІЯ – 2022

Дата релиза: 13 Августа 2022

13 і 14 серпня в київському кінотеатрі «Жовтень» пройде «Швейцарське кіно. Спецподія». Цей захід стане логічним продовженням фестивалю «Тиждень швейцарського кіно», який з 2017 року щоліта проходить в Україні.

Я кохаю свого тата

Дата релиза: 25 Августа 2022

Чак вирішує відновити стосунки зі своїм сином, але виявляє, що хлопець заблокував його в усіх соцмережах. Стурбований життям свого нащадка, батько створює фейковий акаунт та починає спілкування під виглядом молодої офіціантки. Але така витівка заходить надто далеко — його син закохується в уявну дівчину і тепер мріє побачитися з нею особисто.

МАНГЕТТЕНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ – 2022

Дата релиза: 22 Сентября 2022

Найбільший у світі інтерактивний Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів щорічно збирає заявки від режисерів всього світу та у вересні представляє чергову добірку фіналістів. Переможців визначає численна міжнародна аудиторія протягом одного тижня.

КИЇВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ КРИТИКИ-2022

Дата релиза: 20 Октября 2022