ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Приз жюри, Каннский кинофестиваль, 2016

Американская милашка

American Honey
Американська крихiтка
C 10 Ноября 2016
Страна: Великобритания, США, 2016
Хронометраж: 163 мин.
Жанр: роуд-муви
Режиссер: Андреа Арнольд («Грозовой перевал»)
В ролях: Саша Лейн, Шайа ЛаБаф, Райли Кио

Юная девушка по имени Стар убегает из своей неблагополучной семьи и прибивается к компании бродячих маргиналов. Вместе они ездят по Среднему Западу США, где ходят от двери к двери, продавая подписку на журналы. С этими людьми Стар погружается в новую жизнь: безумные вечеринки до утра, бесшабашные дни и неистовую любовь.

Показы проходят в таких городах: Киев.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАСКОРО В ПРОКАТЕ

Марс-Експрес

Дата релиза: 20 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Лінія Іспанського Кіно - 2024

Дата релиза: 20 Июня 2024

Фестиваль «Лінія іспанського кіно» відбудеться з 20 до 26 червня. Дев’ята едиція кіноогляду пройде в київському кінотеатрі «Жовтень». Будуть показані іспанські фільми останніх років, які отримали нагороди та визнання як в Іспанії, так і у світі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає глузливі відеоролики, приховаючись під маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту. Раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024