ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

Синдром Арчибальда

Archibald's Syndrome
Синдром Арчибальда
C 23 Сентября 2021
Страна: Франция, 2019
Хронометраж: 19 мин.
Жанр: фантастическая комедия
Режиссер: Даниэль Перес
В ролях: Том Хадсон («Французский вестник», «Курск», «Малавита»), Джейд Эно

Арчибальд родился с интересной особенностью: что бы он ни делал, те, кто рядом, обязательно повторят за ним. В отчаянии из-за постоянной жизни на задворках общества он решает ограбить банк. Как вдруг он встречает девушку, которая способна устоять перед его способностью.
 


ТРЕЙЛЕР


СКОРО В ПРОКАТЕ

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024