ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

ПРОГРАММА КОРОТКОГО МЕТРА ARS ELECTRONICA-2016

ЛУЧШИЕ КОРОТКОМЕТРАЖКИ СО ВСЕГО МИРА
C 20 Апреля 2017
Хронометраж: 95 мин.

 
Коллекция короткометражек представляет анимационные ленты, видеоарт, лучшие документальные и игровые фильмы австрийского фестиваля Ars Electronica 2016 в Линце, который уже 6-й год является партнером Недели австрийского кино в Украине.
 
Программа: 
 
Гонка / The Race
14:36 ​​| Мишель ле Мёр (Франция)
 
Лето / Estate
7:26 | Ронни Трокер (Италия)
 
ВВОД / ВЫВОД / INPUT / OUTPUT
4:08 | Терри Тимли (США)
 
Несчастные случаи, ошибки и беды / Accidents, Blunders and Calamities
5:17 | Джеймс Каннингэм, Media Design School (Новая Зеландия)
 
Летучая мышь / Batz
07:00 | Малео Максим, Орельен предал (Франция)
 
Полупостоянный / Semi-Permanent
3:13 | Рауль Маркс (Австрия)
 
Клетка-призрак / Ghost Cell
6:50 | Антуан Делашарлери (Франция)
 
Неукротимый / Untamed
7:38 | Untamed BAC12 (Дания)
 
Восхождение / Ascension
7:09 | Тома Бурди (Франция), Мартен де Куденхов (Франция), Каролин Домерж (Франция), Колин Лабри (Франция), Флориан Веккьоне (Франция), Сет Стюард (США)
 
Зерно / Seed
3:29 | Мануэль Касасола Меркле, Aixsponza (Германия)
 
Последнее прощание / The Last Goodbye
6:16 | Brutus Collective (Франция)
 
Вольтер / Voltaire
12:00 | Ян Сноекс (Бельгия)
 
Периферия / Peripheria
12:02 | Давид Кокар Дассо (Франция)

 


ТРЕЙЛЕР


СКОРО В ПРОКАТЕ

Цензорка

Дата релиза: 07 Марта 2024

Леся — молода мама, яка народила первістка у спеціальній вʼязниці. Це світ, населений лише жінками: медсестрами, увʼязненими та наглядачками. Лесю турбує лиш одне: чи дозволять їй зберегти опіку над дитиною. За її життям спостерігає співробітниця в’язниці — самотня цензорка Олена, якій усе складніше лишитися осторонь.

І все ж Лоранс

Дата релиза: 14 Марта 2024

Лоранс — учитель старшої школи та письменник, який шалено закоханий у свою дівчину Фред. Їхнє радісне життя перевертається з ніг на голову, коли Лоранс зізнається про свою транссексуальність і намір жити як жінка. Фред обіцяє підтримувати партнера під час його переходу, але новий спосіб життя пари суперечить поглядам друзів, родини та суспільства в цілому.

Зелений кордон

Дата релиза: 21 Марта 2024

Найрезонансніший фільм року від режисерки «Ціни правди» Аґнєшки Голланд.

Пам’ять любові

Дата релиза: 28 Марта 2024

Сильвія проживає детально сплановане рутинне життя. Водночас Сол постійно втрапляє в дивні ситуації, бо забуває те, що з ним сталося буквально кілька годин тому. Їхня зустріч розпочалася з дивного непорозуміння, але цей випадок зближує обох і змушує замислитись, що не такі вже вони й незнайомці.

Полум’яне небо

Дата релиза: 04 Апреля 2024

Молодий письменник Леон вирішує пожити в будинку свого друга на березі моря. Тут він прагне знайти натхнення та завершити книгу. Але через нове знайомство з чарівною дівчиною Леону все не вдається зосередитися на роботі. Коли в будинку з’являються ще кілька несподіваних гостей, неподалік спалахує лісова пожежа. Опинившись у пастці полум’я, герої починають зближуватися.

Сором

Дата релиза: 11 Апреля 2024

Брендон — мешканець Нью-Йорка, одержимий сексом у всіх його проявах. Він частий гість порносайтів, постійний клієнт одразу кількох секс-працівниць, і водночас дивовижно успішний спокусник, перед чарівністю якого не в змозі встояти жодна дівчина. Та внутрішній світ невтомного сексоголіка детонує після того, як у його розкішних холостяцьких апартаментах несподівано оселяється рідна сестра.