ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

ARS ELECTRONICA ПРЕДСТАВЛЯЕТ

C 11 Апреля 2013
Страна: Австрия, Германия, Нидерланды, Норвегия, США, Тайвань, Чехия, Франция, Япония, 2012
Хронометраж: 110
Жанр: Короткометражная анимация
Режиссер: Эван Вера, Мартин Уоллнер, Мортен Хельгеланд, Эрик О, Фабиан Гродде, Уильям Джойс, Брандо Олденбург, Ючи Ито

В программу «Недели австрийского кино» войдет подборка короткометражной анимации - 13 лент из коллекции победителей Ars Electronica в 2012 году.

Первый фестиваль Ars Electronica состоялся в 1979 году, этот экспериментальный проект был разработан с целью использовать появление цифровой революции как повод обратиться к серьезным вопросам будущего во взаимосвязи с искусством, технологиями и обществом. С 1986 года фестиваль проводится ежегодно и каждый раз посвящен определенной теме. Сегодня проект превратился в один из важнейших фестивалей медиаискусства в мире. Ars Electronica 2012 был посвящен теме «The Big Picture - новые концепции для нового мира».
 
БЮРО НАХОДОК ЧЕЛОВЕЧЕСКИХ ЧУВСТВ / A Lost and found box of human sensation / Бюро знахідок людських почуттів 
Германия / 2012 / 15 мин.
 
ВЗГЛЯД / Blik / Погляд
Нидерланды / 2012/ 8 мин.
 
КАЛЬДЕРА / Caldera / Кальдера
США / 2012 / 11 мин.
 
МАКАРОНЫ С СЫРОМ/ Mac 'N' Cheese/ Макарони з сиром
Нидерланды / 2012 / 3 мин.
 
ВТОРЖЕНИЕ СЛИЗНЯКОВ / Slug Invasion / Вторгнення слизняків
Норвегия / 2012 / 6 мин.
 
КАК СКУШАТЬ ЯБЛОКО/  How To Eat Your Apple / Як з'їсти яблуко
США / 2012 / 2 мин.
 
КРОССИНГОВЕР / Crossover/ Кросинговер
Германия / 2012 / 6 мин.
 
ФАНТАСТИЧЕСКИЕ ЛЕТАЮЩИЕ КНИГИ МИСТЕРА МОРРИСА ЛЕССМОРА / The Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore / Фантастичні летючі книжки пана Моріса Лесмора
США / 2012 / 15 мин.
 
ЭЛЕКТРОШОК / ELECTROSHOCK / Електрошок
Франция / 2012 / 8 мин.
 
ОКОЛО 12:00 / Between 12:00 / Близько 12:00
Тайвань / 2012 / 5 мин.
 
ИСТОРИЯ ГАВАНИ / Harbor tale / Історія гавані
Япония / 2012 / 18 мин.
 
ВЖИК / Zing / Вжик
Чехия, Германия / 2012 / 8 мин.
 
Музикальное видео Аmongst Giants 'Turn' 
Австрия / 2012/ 03 мин.
 

 


ТРЕЙЛЕР


СКОРО В ПРОКАТЕ

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.

Королівство тварин

Дата релиза: 02 Ноября 2023

Світ охоплює хвиля мутацій, які перетворюють звичайних людей на тварин. Франсуа робить усе, щоб урятувати свою дружину, яка зазнала впливу цього таємничого явища. Поки навколо з’являються все нові істоти, головний герой і його 16-річний син рушають на пошуки, що змінять їхні життя назавжди.

Опале листя

Дата релиза: 09 Ноября 2023

Випадкова зустріч у караоке-барі змінює життя чоловіка і жінки, які шукають своє кохання. І хоча між ними проскакує іскра, на шляху до щастя цих двох з’являються численні перешкоди — від загублених телефонних номерів до помилкових адрес, алкоголізму та чарівного безпритульного собаки.