ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- 5 премий "Оскар"

- 3 премии "Золотой Глобус"

- 7 наград Британской киноакадемии

- "Золотая Пальмовая ветвь" за лучшую мужчкую роль (Жан Дюжарден)

 

АРТИСТ

THE ARTIST
C 26 Января 2011
Страна: Франция, Бельгия
Хронометраж: 100
Жанр: немое кино XXI века
Режиссер: Мишель Хазанавичус
В ролях: Жан Дюжарден (“Агент 117”, “99 франков”), Бернис Бежо (“Агент 117”), Джон Гудмен (“Флинтстоуны”, “Большой Лебовски”, “О, где же ты, брат?”), Пенелопа Энн Миллер (“Пробуждение”, “Путь Карлито”)

синопсис

Голливуд, 1920-е гг., знаменитый актер немого кино Джордж Валентин оказывается на пороге фатального карьерного кризиса с появлением звукового кинематографа. Новые технологии наносят удар и личной жизни артиста, когда его любовница, молоденькая певица-старлетка, вдруг становится звездой нового, “говорящего” кино.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
СКОРО В ПРОКАТЕ

Химера

Дата релиза: 23 Мая 2024

Повернувшись у рідне містечко на узбережжі моря, Артур стикається з місцевою бандою розкрадачів гробниць. Чоловік має дар, який дуже цікавить чорних археологів — уміння відчувати порожнечу Чернівці SmartCinema ТРЦ Depo't

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024