ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Премия секции Orizzonti за лучший фильм, Венецианский кинофестиваль, 2019
– Украинский кандидат на премию «Оскар» за лучший международный фильм, 2020
– Премия за лучший фильм международного конкурса, Одесский кинофестиваль, 2020
– Премия кинокритиков КИНОКОЛО за лучший фильм и режиссуру, 2020
– Гран-при международного кинофестиваля Les Arcs Film Festival (Франция), 2020
– Гран-при Tromsø International Film Festival (Норвегия), 2020
– Гран-при международного кинофестиваля «Листапад» (Беларусь), 2020
– Специальный приз жюри международного кинофестиваля в Токио (Япония), 2020
– Премия за лучшую операторскую работу на международном кинофестивале в Севилье (Испания), 2020
 

Атлантида

Atlantis
Атлантида
C 05 Ноября 2020
Страна: Украина, 2019
Хронометраж: 108 мин.
Жанр: драма
Режиссер: Валентин Васянович
В ролях: Андрей Рымарук, Людмила Билека, Василий Антоняк

События фильма разворачиваются в 2025 году, после будущей победы Украины в войне с Россией. Оккупированный Донбасс возвращен в состав страны, но его территории признаны непригодными для проживания. Однако на фоне опустошения рождается новая любовь.

Киев:

«Жовтень»


ТРЕЙЛЕР


МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

АФИША (JPG)→ скачать

ВИДЕОПОСТЕР→ скачать

ТИЗЕР (HD) – 19 сек→ скачать

ТИЗЕР (DCP) – 19 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 80 сек→ скачать

ПРОКАТНОЕ УДОСТОВЕРЕНИЕ→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Альма й Оскар

Дата релиза: 07 Декабря 2023

Нещодавно овдовіла Альма Малер, знана світська дама, спокушає молодого художника Оскара Кокошку. Невелика сексуальна пригода обертається бурхливим романом. Оскар вважає Альму своєю музою, яка більше служить його чоловічим фантазіям, ніж реальності. Сама Альма теж мисткиня — композиторка. Одержиме прагнення Оскара зробити цю жінку своєю ставить під загрозу її мрію досягти успіху самостійно.

Анатомія падіння

Дата релиза: 14 Декабря 2023

Успішну письменницю підозрюють у вбивстві власного чоловіка. Жінка всіляко заперечує провину, але слідство відкриває все більше підозрілих обставин сімейного життя. І навіть у сина з’являються сумніви в невинуватості матері. Що ж насправді сталося в віддаленому шале у французьких Альпах?

Виживуть тільки коханці

Дата релиза: 14 Декабря 2023

Двоє тендітних і чутливих вампірів, Адам і Єва, були коханцями протягом століть. Вони — культурні інтелектуали з всеосяжною пристрастю до музики, літератури та науки, які більше не вбивають заради прожитку. Молодша вампірка Ава ще не навчилася цього. Її дикість пробудить у парі давно забуті інстинкти.

Секс-терапія

Дата релиза: 21 Декабря 2023

Ремі та Сандра — молода пара. Вони кохають одне одного, проте щось заважає їм мати дитину. Перешкодою виявляється так званий «синдром колишнього кохання». Подолати його можна лиш одним шляхом — ще раз зайнятися сексом із колишніми партнерами та партнерками. Це стає викликом: двоє коханих не лише перевірять стосунки на міцність, але й спробують затягти в ліжко тих, кого раніше уникали.

Різдво на Веселій фермі

Дата релиза: 28 Декабря 2023

Усі діти обожнюють зимові свята, особливо юна корівка Клара. Вона з нетерпінням очікує святкування Різдва на Веселій фермі разом із татом. Та коли виявляється, що батько занадто заклопотаний справами, Клара самостійно береться влаштовувати вечірку, викликати дух Різдва, а разом із ним — чарівного гнома, який принесе багато неочікуваних пригод.

Прісцилла

Дата релиза: 11 Января 2024

Неочікуване знайомство з Елвісом Преслі перевертає життя юної Прісцилли. Король рок-н-ролу оточує її увагою, вишуканими подарунками... і стінами свого палацу. Дівчина навіть не мріяла про весілля з кумиром мільйонів, та невдовзі вони стають головною парою Америки. Але чим обернеться це солодке й безтурботне життя?