ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Награда кинофестиваля в Сараево – "Лучший актер"

- Номинация от Австрии на награду "Оскар" в категории «Лучший фильм на иностранном языке»

- Гран-при кинофестиваля "Молодость"

ДЫХАНИЕ

ATMEN
C 12 Апреля 2012
Страна: Австрия
Хронометраж: 93
Жанр: артхаусная драма
Режиссер: Карл Маркович
В ролях: Томас Шуберт, Карин Лишка, Георг Фридрих ("Пианистка", "Мой лучший враг", "Северная стена")

синопсис

Режиссерский дебют знаменитого австрийского актера Карла Марковича ("Фальшивомонетчики", "Малер на кушетке", "Комиссар Рекс"). 19-летний Роман Коглер получает шанс на досрочное освобождение из подросткового исправительного учреждения. Впрочем, его шансы невелики: он замкнут и необщителен, у него нет ни семьи, ни желания вернуться в общество. Днем он работает в похоронном бюро, что тоже не особо способствует развитию навыков общения. Как ни странно, именно ежедневный контакт со смертью возвращает подростка к жизни.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
СКОРО В ПРОКАТЕ

МАНГЕТТЕНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ – 2023

Дата релиза: 28 Сентября 2023

ФЕСТИВАЛЬ СКАСОВАНО

Нуль калорій

Дата релиза: 28 Сентября 2023

В елітній школі після появи нової викладачки з «усвідомленого харчування» з’являється таємний клуб. Знайшовши гідний авторитет, члени цієї спільноти тренують самоконтроль і борються з нестримним споживацтвом. Та перш ніж у вчителів і батьків виникнуть якісь підозри, цей клуб стає небезпечним для самих учасників.

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.