ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

BAFTA: БРИТАНИЯ. КОРОТКО 2020

BAFTA SHORTS 2020
BAFTA: БРИТАНІЯ. КОРОТКО 2020
C 08 Января 2021
Страна: Великобритания, 2020

Bafta Shorts 2020 представляет подборку короткометражных игровых и анимационных фильмов-номинантов на премию BAFTA в 2020 году. В программу вошли фильмы, раскрывающие широту и разнообразие британского общества, представляют высокое техническое качество и одни из лучших актерских талантов страны.
 
Bafta Shorts 2020 является идеальной подборкой для знакомства с традициями Великобритании в создании короткометражных фильмов мирового уровня.
 
Азаар / Azaar
Режисерка: Міріам Раджа | 21 хв.
 
Золотая рыбка / Goldfish
Режисер: Гектор Докрілл | 18 хв.
 
Камали / Kamali
Режисерка: Саша Рейнбов | 24 хв.
 
Ловушка / The Trap
Режисерка: Ліна Гіді | 32 хв.
 
Дедушка был романтиком / Grandad Was a Romantic
Режисерка: Мар’ям Могаджер | 4 хв.
 
В её ботинках / In Her Boots
Режисерка: Катрін Штайнбахер | 6 хв.
 
Волшебная лодка / The magic boat
Режисер: Неєман Азхарі | 6 хв.

 


ТРЕЙЛЕР


СКОРО В ПРОКАТЕ

Альма й Оскар

Дата релиза: 07 Декабря 2023

Нещодавно овдовіла Альма Малер, знана світська дама, спокушає молодого художника Оскара Кокошку. Невелика сексуальна пригода обертається бурхливим романом. Оскар вважає Альму своєю музою, яка більше служить його чоловічим фантазіям, ніж реальності. Сама Альма теж мисткиня — композиторка. Одержиме прагнення Оскара зробити цю жінку своєю ставить під загрозу її мрію досягти успіху самостійно.

Анатомія падіння

Дата релиза: 14 Декабря 2023

Успішну письменницю підозрюють у вбивстві власного чоловіка. Жінка всіляко заперечує провину, але слідство відкриває все більше підозрілих обставин сімейного життя. І навіть у сина з’являються сумніви в невинуватості матері. Що ж насправді сталося в віддаленому шале у французьких Альпах?

Виживуть тільки коханці

Дата релиза: 14 Декабря 2023

Двоє тендітних і чутливих вампірів, Адам і Єва, були коханцями протягом століть. Вони — культурні інтелектуали з всеосяжною пристрастю до музики, літератури та науки, які більше не вбивають заради прожитку. Молодша вампірка Ава ще не навчилася цього. Її дикість пробудить у парі давно забуті інстинкти.

Секс-терапія

Дата релиза: 21 Декабря 2023

Ремі та Сандра — молода пара. Вони кохають одне одного, проте щось заважає їм мати дитину. Перешкодою виявляється так званий «синдром колишнього кохання». Подолати його можна лиш одним шляхом — ще раз зайнятися сексом із колишніми партнерами та партнерками. Це стає викликом: двоє коханих не лише перевірять стосунки на міцність, але й спробують затягти в ліжко тих, кого раніше уникали.

Різдво на Веселій фермі

Дата релиза: 28 Декабря 2023

Усі діти обожнюють зимові свята, особливо юна корівка Клара. Вона з нетерпінням очікує святкування Різдва на Веселій фермі разом із татом. Та коли виявляється, що батько занадто заклопотаний справами, Клара самостійно береться влаштовувати вечірку, викликати дух Різдва, а разом із ним — чарівного гнома, який принесе багато неочікуваних пригод.

Прісцилла

Дата релиза: 11 Января 2024

Неочікуване знайомство з Елвісом Преслі перевертає життя юної Прісцилли. Король рок-н-ролу оточує її увагою, вишуканими подарунками... і стінами свого палацу. Дівчина навіть не мріяла про весілля з кумиром мільйонів, та невдовзі вони стають головною парою Америки. Але чим обернеться це солодке й безтурботне життя?