ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- "Серебряный лев" Венецианского кинофестиваля за "Лучшую режиссерскую работу"

- "Золотые Озеллы" Венецианского кинофестиваля за "Лучший сценарий" 

- 13 номинаций на премию "Гойя"

ПЕЧАЛЬНАЯ БАЛЛАДА ДЛЯ ТРУБЫ

BALADA TRISTE DE TROMPETA
C 11 Августа 2011
Страна: Испания
Хронометраж: 107
Жанр: драматическая комедия
Режиссер: Алекс де ла Иглесиа
В ролях: Сантьяго Сегура ("Хеллбой: Герой из пекла"), Каролина Банг("Скажи мне"), Антонио де ла Торре ("Толстяки"), Фран Переа, Рауль Аревало

синопсис

Это история о запутанном любовном треугольнике на фоне цирковых декораций Печальный Белый Клоун и его безумный напарник - Рыжий клоун, подогреваемые страстью и ненавистью друг к другу, пытаются завоевать любовь самой красивой женщины - воздушной гимнастки. Каждый из них готов принять смерть, но не поражение в битве за роковую красавицу.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ПРЕСС-КИТ→ скачать

КАДРЫ→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає глузливі відеоролики, приховаючись під маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту. Раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Поселенці

Дата релиза: 25 Июля 2024

Чилі, початок 20 століття. Багатий землевласник відправляє трьох вершників розмітити кордони його володінь на Вогняній Землі. Але зовсім скоро експедиція обертається кривавою бійнею. Юний стрілець Сегундо розуміє, що справжня мета їхньої подорожі набагато жорстокіша та страшніша.

Лазня диявола

Дата релиза: 08 Августа 2024

Дівчина з бідної родини виходить заміж та оселяється у віддаленому будинку її обранця посеред густого лісу. Світ чоловіка для неї геть чужий, а мрії про дитину стають нездійсненним тягарем. З кожним днем важкої рутини та марних сподівань, вона все більше закривається в собі. Допоки не опиняється на темному шляху, що веде до злих думок.

Ніч на 12-те

Дата релиза: 15 Августа 2024

Нерозкрите вбивство молодої жінки переслідує Йогана — детектива, який так і не впіймав жорстокого вбивцю. У спробах розплутати злочин, він ретельно досліджує життя жертви та її стосунки. Скоро чоловік усвідомлює, що став одержимий справою, яка перетворилася на особистий виклик.