ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- программа Short Film Corner Каннского МКФ (2012)

- украинская национальная конкурсная программа 3-го ОМКФ (2012)

- украинская программа VII Международный фестиваль независимого кино «Кинолев» (2012)

 

БЕЗ ГМО

БЕЗ ГМО
C 28 Марта 2012
Страна: Украина, 2011 г.
Хронометраж: 10
Жанр: Драма
Режиссер: Лариса Артюгина
В ролях: Александр Алексеев, Анастасия Касилова, Виталина Библев

синопсис

У молодой женщины трагически погиб человек. Из возможных видов захоронения она выбирает кремацию. Женщина опаздывает на церемонию похорон ... Один из работников крематория уже получил останки ее мужа, и перемалывает их в дробильной машине. Затем аккуратно вкладывает в урну пакет и высыпает туда пепел. Но не весь. Оставляет примерно горсть и заученным движением отсыпает в заранее подготовленную сумку на колесиках ... Когда сумка становится полной, работник крематория забирает ее домой. На балконе у него растут помидоры, требующих удобрения.
 
 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

КАДРЫ В WEB-КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024