ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:


БУГИ-ВУГИ

BOOGIE WOOGIE
C 30 Декабря 2010
Страна: Великобритания
Хронометраж: 94
Жанр: комедия нравов
Режиссер: Дункан Уорд
В ролях: Джиллиан Андерсон ("Последний король Шотландии", "Великан"), Хэзер Грэм ("Из ада", "Твин Пикс"), Аманда Сэйфрид ("Альфа Дог")

синопсис

Алчный дилер и владелец собственной галереи современного искусства Арт Спиндл мечтает завладеть картиной кисти Мондриана из легендарной серии «Буги-вуги». Картина принадлежит пожилому коллекционеру Альфреду Райнголду и его жене, Несмотря на бедственное положение, Райнголд не собирается продавать картину, которую получил из рук самого художника, но его жена может не устоять, если кто-то из претендентов предложит сумму в 20 миллионов фунтов.

И у Спиндла дела идут не гладко: на желанную картину положил глаз еще один коллекционер, а протеже Спиндла, молодая хамоватая девушка, за его спиной открывает свою галерею; и всех героев связывают непростые личные отношения… Но проблемы отходят на второй план, когда речь заходит о том, чтобы обыграть конкурента и прославиться.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
СКОРО В ПРОКАТЕ

Поселенці

Дата релиза: 25 Июля 2024

Чилі, початок 20 століття. Багатий землевласник відправляє трьох вершників розмітити кордони його володінь на Вогняній Землі. Але зовсім скоро експедиція обертається кривавою бійнею. Юний стрілець Сегундо розуміє, що справжня мета їхньої подорожі набагато жорстокіша та страшніша.

Зірка, що падає

Дата релиза: 01 Августа 2024

Бармен у закладі «Зірка, що падає» виявляє, що його хочуть убити. Аж раптом він натрапляє на чоловіка, як дві краплі води, схожого на нього самого. Ідеальний план виникає сам собою: найняти двійника працювати замість себе, щоб той прийняв удар на себе. Але ця ідея призводить до непередбачуваних наслідків.

Лазня диявола

Дата релиза: 08 Августа 2024

Дівчина з бідної родини виходить заміж та оселяється у віддаленому будинку її обранця посеред густого лісу. Світ чоловіка для неї геть чужий, а мрії про дитину стають нездійсненним тягарем. З кожним днем важкої рутини та марних сподівань, вона все більше закривається в собі. Допоки не опиняється на темному шляху, що веде до злих думок.

Тонда, Славка і чарівне світло

Дата релиза: 08 Августа 2024

Тонда має унікальну особливість — він сяє від народження. Тому занадто турботливі батьки намагаються тримати його вдома, щоб захистити від зовнішнього світу. Все змінюється з появою сусідки Славки напередодні різдвяних свят. Дівчинка має дивовижний ліхтарик, який відкриває світи, наповнені кольорами та магією.

Ніч на 12-те

Дата релиза: 15 Августа 2024

Нерозкрите вбивство молодої жінки переслідує Йогана — детектива, який так і не впіймав жорстокого вбивцю. У спробах розплутати злочин, він ретельно досліджує життя жертви та її стосунки. Скоро чоловік усвідомлює, що став одержимий справою, яка перетворилася на особистий виклик.

Ціле життя

Дата релиза: 22 Августа 2024

Екранізація перекладеного понад 40 мовами бестселера Роберта Зіталера.