ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Украинская премьера - Одесский международный кинофестиваль - 2011

- Внеконкурсная программа МКФ в Трайбеке

- Внеконкурсная программа МКФ в Сан-Паоло

НЕОНОВАЯ ПЛОТЬ

CARNE DE NEÓN
C 22 Марта 2012
Страна: Испания
Хронометраж: 112
Жанр: криминально-семейная комедия
Режиссер: Пако Кабезас
В ролях: Марио Касас, Дарио Грандинетти (“Поговори с ней”), Бланка Суарес (“Кожа, в которой я живу”), Анхела Молина (“Этот смутный объект желания”)

синопсис

Мать-проститутка бросила Рики в младенческом возрасте, но и годы спустя парень не теряет надежды завоевать ее любовь. К выходу мамы из тюрьмы Рики готовит сюрприз: вместе со своими приятелями, геем-проституткой, подружкой-наркоманкой и трансвеститом Принцесса, он открывает бордель “Хиросима”. Но на пути к долгожданному семейному счастью возникают болезнь Альцгеймера и местные мафиози.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
СКОРО В ПРОКАТЕ

ШВЕЙЦАРСЬКЕ КІНО: СПЕЦПОДІЯ – 2022

Дата релиза: 13 Августа 2022

13 і 14 серпня в київському кінотеатрі «Жовтень» пройде «Швейцарське кіно. Спецподія». Цей захід стане логічним продовженням фестивалю «Тиждень швейцарського кіно», який з 2017 року щоліта проходить в Україні.

Я кохаю свого тата

Дата релиза: 25 Августа 2022

Чак вирішує відновити стосунки зі своїм сином, але виявляє, що хлопець заблокував його в усіх соцмережах. Стурбований життям свого нащадка, батько створює фейковий акаунт та починає спілкування під виглядом молодої офіціантки. Але така витівка заходить надто далеко — його син закохується в уявну дівчину і тепер мріє побачитися з нею особисто.

МАНГЕТТЕНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ – 2022

Дата релиза: 22 Сентября 2022

Найбільший у світі інтерактивний Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів щорічно збирає заявки від режисерів всього світу та у вересні представляє чергову добірку фіналістів. Переможців визначає численна міжнародна аудиторія протягом одного тижня.

КИЇВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ КРИТИКИ-2022

Дата релиза: 20 Октября 2022