ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Номинация на «Золотого леопарда», Международный кинофестиваль в Локарно, 1994
 

Чунгкингский экспресс

Chungking Express
Чунцінський експрес
C 29 Июля 2021
Страна: Гонконг, 1994
Хронометраж: 103 мин.
Жанр: комедия
Режиссер: Вонг Карвай
В ролях: Бриджитт Лин, Тони Люн, Ван Фэй, Такэси Канэсиро

Две параллельные истории развиваются вокруг забегаловки в торговом квартале Гонконга. Один полицейский мучается от разрыва с любимой, но внезапно влюбляется в таинственную блондинку с тёмным прошлым. Герой второй новеллы – тоже полицейский – также недавно пережил расставание, а сейчас подозревает, что кто-то наведывается к нему домой в его отсутствие.
 
Киев

 


ТРЕЙЛЕР


МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

АФИША (JPG)→ скачать

АФИША ГОРИЗОНТАЛЬНАЯ (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 60 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP) – 60 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (HD) – 162 сек→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP) – 162 сек→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Інші

Дата релиза: 06 Октября 2022

1945 рік. Матір двох дітей у старому будинку на острові чекає завершення війни та повернення з фронту чоловіка. У її сина й доньки рідкісна хвороба — вони бояться денного світла й тому завжди перебувають у пітьмі. Після появи в сім’ї нових слуг у будинку починають коїтися дивні речі.

КИЇВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ КРИТИКИ-2022

Дата релиза: 20 Октября 2022

Клондайк

Дата релиза: 03 Ноября 2022

Фільм-лауреат кінофестивалів «Санденс» і «Берлінале». Липень 2014 року, Донбас. Молоде подружжя готується стати батьками. Попри постійні сварки, чоловік і брат дружини прагнуть одного — евакуювати вагітну жінку. Та вона відмовляється їхати навіть коли село захоплюють озброєні угруповання. Тим часом у небі над ними збивають цивільний літак.

Краплі дощу на розпечених скелях

Дата релиза: 10 Ноября 2022

Фільм за п’єсою культового німецького режисера Райнера Вернера Фассбіндера.

Піаніст

Дата релиза: 15 Декабря 2022

Реальна історія Владислава Шпільмана — одного з найкращих піаністів Польщі 1930-х. Головний герой займається музикою, доки країну не окуповують нацисти. Разом з іншими євреями він потрапляє у ґетто, а згодом дивом уникає депортації до концтабору.

8 жінок

Дата релиза: 26 Января 2023

Одинокий маєток серед снігів. У переддень Різдва вісім жінок збираються в цьому будинку. Та святкування скасовано — усіма обожнюваний господар знайдений мертвим. Впливова дружина власника маєтку, його стара сестра, своячка, дві красуні-доньки, нещасна теща, зухвала покоївка чи покірна кухарка — вісім жінок намагатимуться з’ясувати, хто з них убивця.