ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

Новости с планеты Марс

Des nouvelles de la planète Mars
Новини з планети Марс
C 06 Апреля 2016
Страна: Франция, 2016
Хронометраж: 101 мин.
Жанр: комедия
Режиссер: Доминик Молль
В ролях: Франсуа Дамьенс, Верле Батенс, Мишель Омон, Оливия Коте

Все смешалось в доме Филиппа Марса. Он всегда считал себя благоразумным, уравновешенным человеком, заботливым мужем, отцом, братом, порядочным сотрудником. Однако что-то странное стало происходить с его родными и близкими: жена превратилась в злобную ведьму, сын помешался на вегетарианстве, дочь бредит о суперкарьере, сестра продает за миллионы картины, на которых изображены голые родители, и ко всем бедам на работе появился новый сумасшедший сотрудник. Что остается делать в такой ситуации нормальному человеку? Возможно, сойти с орбиты?


ТРЕЙЛЕР


СКОРО В ПРОКАТЕ

Марс-Експрес

Дата релиза: 20 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Лінія Іспанського Кіно - 2024

Дата релиза: 20 Июня 2024

Фестиваль «Лінія іспанського кіно» відбудеться з 20 до 26 червня. Дев’ята едиція кіноогляду пройде в київському кінотеатрі «Жовтень». Будуть показані іспанські фільми останніх років, які отримали нагороди та визнання як в Іспанії, так і у світі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає глузливі відеоролики, приховаючись під маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту. Раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Поселенці

Дата релиза: 25 Июля 2024

Чилі, початок 20 століття. Багатий землевласник відправляє трьох вершників розмітити кордони його володінь на Вогняній Землі. Але зовсім скоро експедиція обертається кривавою бійнею. Юний стрілець Сегундо розуміє, що справжня мета їхньої подорожі набагато жорстокіша та страшніша.