ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Номинация на премию «Хрустальный глобус» за лучшего актера и лучшую актрису, 2020
 

Он и она

Deux moi
Він і вона
C 23 Апреля 2021
Страна: Франция, Бельгия, 2019
Хронометраж: 110 мин.
Жанр: романтическая комедия
Режиссер: Седрик Клапиш
В ролях: Франсуа Сивиль («Любовь со второго взгляда», «Зов волка»), Ана Жирардо («Афера доктора Нока»)

Он и она имеют много общего - им по 30 лет, они живут в Париже буквально через стену и любуются одинаковым видом. Эти двое ходят одинаковыми улицами, бок о бок выбирают продукты в магазинах. Он посещает психотерапевта, чтобы справиться с тревогой и бессонницей. Она болезненно переживает неудачные отношения с мужчинами и также ходит к психотерапевту. И друг друга они до сих пор не замечали.
 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАСКОРО В ПРОКАТЕ

Тиждень австрійського кіно – 2024

Дата релиза: 22 Апреля 2024

Фестиваль актуальних стрічок з Австрії відбудеться в Україні у 12-й едиції.

Нічні незнайомці

Дата релиза: 25 Апреля 2024

Чи може гучна сварка в підземці вилитися в палку пристрасть? У Парижі — може. Наталі й Емерік — двоє незнайомців, які випадково зіштовхнулися в нічному метро. Їхня суперечка в переповненому вагоні обернеться спонтанним сексом у фотобудці. Разом вони проведуть безтурботну ніч під французьким небом, щоб на світанку дізнатися, чи продовжать вони шлях разом.

Дивотріп

Дата релиза: 02 Мая 2024

Режисерський дебют незалежного оператора Шона Прайса Вільямса («Гарні часи» братів Сефді) за сценарієм знаного кінокритика Ніка Пінкертона.

Спадкоємець

Дата релиза: 02 Мая 2024

У 30 років модельєр Елліас Барнес стає художнім керівником відомого паризького модного дому. Через надмірне хвилювання та високі вимоги, він починає відчувати біль у грудях. Несподівано його кличуть до рідного Монреаля, щоб організувати похорон батька. Там він виявляє, що, можливо, успадкував набагато більше проблем, ніж слабке серце.

13 убивць

Дата релиза: 16 Мая 2024

Події бойовика від культового режисера Такасі Мііке відбуваються наприкінці японської феодальної ери. Група відважних самураїв вирішує знищити лорда-садиста, щоб не дати йому зійти на престол та занурити країну у війну. Але зробити це буде непросто, адже лиходія завжди охороняє півсотні вірних воїнів, які добре володіють мечем.

Химера

Дата релиза: 23 Мая 2024

Повернувшись у рідне містечко на узбережжі моря, Артур стикається з місцевою бандою розкрадачів гробниць. Чоловік має дар, який дуже цікавить чорних археологів — уміння відчувати порожнечу.