ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Неделя кинокритики, Канны, 2011

- Приз зрительских симпатий за лучший фильм на Венецианском Международном кинофестивале, 2011

- Кинофестиваль в Локарно, 2011

- Афинский международный кинофестиваль, 2011

- Фестиваль короткометражного и анимационного кино в Санкт-Петербурге, 2011

- Варшавский кинофестиваль, 2011

- Парижский фестиваль короткометражного кино "CourtsDevant" , 2011

- Кинофестиваль в Сараево, 2011

УМЕРЕТЬ РЯДОМ С ТОБОЙ

Mourir Auprès de Toi
To Die By Your Side
C 03 Мая 2012
Страна: Франция
Хронометраж: 6
Жанр: анимация
Режиссер: Спайк Джонз, Саймон Кан
В ролях: -

синопсис

Когда "Шекспир и компания", культовый книжный магазин в Париже, закрывается на ночь, персонажи с книжных обложек начинают флиртовать друг с другом. Это история о том, как влюбленные скелет Макбета и подружка Дракулы Мина отправляются в путешествие.

Вместе со вторым режиссёром Саймоном Каном и французским дизайнером Олимпией Ле Тан Спайк Джонс ("Быть Джоном Малковичем", "Адаптация", "Пипец") взялся за покадровую анимацию из 3000 вырезанных вручную кусочков фетра.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
СКОРО В ПРОКАТЕ

Поселенці

Дата релиза: 25 Июля 2024

Чилі, початок 20 століття. Багатий землевласник відправляє трьох вершників розмітити кордони його володінь на Вогняній Землі. Але зовсім скоро експедиція обертається кривавою бійнею. Юний стрілець Сегундо розуміє, що справжня мета їхньої подорожі набагато жорстокіша та страшніша.

Зірка, що падає

Дата релиза: 01 Августа 2024

Бармен у закладі «Зірка, що падає» виявляє, що його хочуть убити. Аж раптом він натрапляє на чоловіка, як дві краплі води, схожого на нього самого. Ідеальний план виникає сам собою: найняти двійника працювати замість себе, щоб той прийняв удар на себе. Але ця ідея призводить до непередбачуваних наслідків.

Лазня диявола

Дата релиза: 08 Августа 2024

Дівчина з бідної родини виходить заміж та оселяється у віддаленому будинку її обранця посеред густого лісу. Світ чоловіка для неї геть чужий, а мрії про дитину стають нездійсненним тягарем. З кожним днем важкої рутини та марних сподівань, вона все більше закривається в собі. Допоки не опиняється на темному шляху, що веде до злих думок.

Тонда, Славка і чарівне світло

Дата релиза: 08 Августа 2024

Тонда має унікальну особливість — він сяє від народження. Тому занадто турботливі батьки намагаються тримати його вдома, щоб захистити від зовнішнього світу. Все змінюється з появою сусідки Славки напередодні різдвяних свят. Дівчинка має дивовижний ліхтарик, який відкриває світи, наповнені кольорами та магією.

Ніч на 12-те

Дата релиза: 15 Августа 2024

Нерозкрите вбивство молодої жінки переслідує Йогана — детектива, який так і не впіймав жорстокого вбивцю. У спробах розплутати злочин, він ретельно досліджує життя жертви та її стосунки. Скоро чоловік усвідомлює, що став одержимий справою, яка перетворилася на особистий виклик.

Ціле життя

Дата релиза: 22 Августа 2024

Екранізація перекладеного понад 40 мовами бестселера Роберта Зіталера.