ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Номинация на премию «Золотой глаз», Каннский кинофестиваль, 2019 
 

Диего Марадона

Diego Maradona
Дієго Марадона
C 28 Ноября 2019
Страна: Великобритания, 2019
Хронометраж: 130 мин.
Жанр: документальный фильм
Режиссер: Азиф Кападиа («Сенна»)

Футбольный гигант, клуб «Наполи» никогда не выигрывал крупных турниров. Их фанатичная поддержка не имела себе равных ни в страсти, ни в размерах. Никого так не боялись. Но как же они жаждали успеха... 5 июля 1984 Диего Марадона перешел в Неаполь за рекордный гонорар, и в течение семи лет там царил настоящий ад. Знаменитый футбольный гений и самый неблагополучный город Европы идеально подходили друг другу. Одновременно благословенный и проклятый футболом, харизматичный аргентинец быстро привел Неаполь к своему первому титулу. Это было воплощение мечты. Но была и цена... Диего мог делать все, что ему заблагорассудится, пока он творил чудеса на поле, но когда из его игры исчезла магия, он стал почти пленником города.
 
Третья документальная лента лауреата премий «Оскар» и BAFTA Азифа Кападии создана при полной поддержке Диего Марадоны из более чем 500 часов ранее не демонстрируемых видеоматериалов из его личного архива. В городе, где и дьяволу понадобились бы охранники, Марадона стал выше самого Бога. Эта дикая и незабываемая история о дарованном Богом таланте, славе, отчаянии и предательстве, коррупции и, наконец, искуплении.

 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАСКОРО В ПРОКАТЕ

У пошуках короля

Дата релиза: 15 Июня 2023

Король Річард III займає чільне місце у списку головних британських злодіїв — він потрапив в історію як потворний тиран, і навіть Шекспір описував його поганцем. 500 років потому — у наш час — сміливиця, на ім'я Філіппа, спробує виправити несправедливість, а також знайти втрачені рештки монарха. Але є нюанс — жінка зовсім не історикиня за фахом, і наукою захопилася випадково, намагаючись відволіктися від остогидлої роботи й невлаштованого особистого життя.

Корова

Дата релиза: 22 Июня 2023

Володарка «Оскара», дворазова лауреатка Канн, режисерка «Американської крихітки» та другого сезону «Великої маленької брехні» Андреа Арнольд дебютує в документальному кіно. Протягом чотирьох років вона спостерігає за життям чорно-білої дійної корови, на ім'я Лума. В кадрі головна героїня мукає, жує траву, ділиться з людьми молоком, а навзаєм отримує турботу працівників далеко не найгуманнішої господарської галузі. На фоні звучать Біллі Айліш та Garbage.

Найкращий бос

Дата релиза: 06 Июля 2023

Оскароносний Хав’єр Бардем у ролі харизматичного бізнесмена, який невпинно працює задля добробуту співробітників… або заради престижного призу. Щоб виграти цю нагороду, його компанія має досягти ідеальних результатів. Однак проблеми, як навмисно, виникають одна за одною.

Плетений чоловік

Дата релиза: 06 Июля 2023

До 50-ї річниці на великі екрани повертається найкращий британський фільм жахів усіх часів за версією журналу Empire.

Залізні метелики

Дата релиза: 20 Июля 2023

Влітку 2014 року російські військові в небі над українським Донбасом збили цивільний літак рейсу MH17 з 298 людьми на борту. Російський уряд одразу почав заперечувати свою причетність до трагедії, а пропаганда — працювати на повну потужність, намагаючись приховати справжні обставини злочину. Стрічка розповідає про обставини воєнного злочину, розслідування якого тривало 8 років.

Неймовірна подорож на Північний полюс

Дата релиза: 27 Июля 2023

На вулицях Рима відомий італійський інженер випадково знайшов собі чотирилапу улюбленицю Тітіну. Невдовзі після цього випадку він стає конструктором і пілотом дирижабля, який рушить в легендарну експедицію до Північного полюса. У небезпечну подорож, яка може прославити всю команду, господар бере й Тітіну.