ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Премия за лучшую режиссуру, программа «Особый взгляд», Каннский кинофестиваль, 2018 

Донбасс

Donbas
C 18 Октября 2018
Страна: Украина, Германия, Франция, Нидерланды, Румыния, 2018
Хронометраж: 121 мин.
Жанр: драма
Режиссер: Сергей Лозница («Счастье мое», «Майдан»)
В ролях: Валериу Андрюцэ, Георгий Делиев, Наталья Бузько, Вадим Дубовский

Тринадцать коротких сюжетов показывают панораму жизни на оккупированных территориях, от трагедии до комичного фарса. «Зеленые человечки» не могут вспомнить названия своего «родного городка, рядом тут». Немецкого журналиста на блокпосту встречают криком «фашиста поймали!». Здесь играют свадьбы и устраивают площадные расправы, экспроприируют на благо «республик» машины и деньги, живут в подвалах, спасаясь от обстрелов. Фильм Сергея Лозницы задается вопросом: где в этом калейдоскопе проходит грань между правдой и вымыслом?
 


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ПРОКАТНОЕ УДОСТОВЕРЕНИЕ→ скачать

АФИША (PNG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (MP4)→ скачать

ВИДЕОНАРЕЗКА (ZIP)→ скачать

ПРЕСС-КИТ (PDF)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

У пошуках короля

Дата релиза: 15 Июня 2023

Король Річард III займає чільне місце у списку головних британських злодіїв — він потрапив в історію як потворний тиран, і навіть Шекспір описував його поганцем. 500 років потому — у наш час — сміливиця, на ім'я Філіппа, спробує виправити несправедливість, а також знайти втрачені рештки монарха. Але є нюанс — жінка зовсім не історикиня за фахом, і наукою захопилася випадково, намагаючись відволіктися від остогидлої роботи й невлаштованого особистого життя.

Корова

Дата релиза: 22 Июня 2023

Володарка «Оскара», дворазова лауреатка Канн, режисерка «Американської крихітки» та другого сезону «Великої маленької брехні» Андреа Арнольд дебютує в документальному кіно. Протягом чотирьох років вона спостерігає за життям чорно-білої дійної корови, на ім'я Лума. В кадрі головна героїня мукає, жує траву, ділиться з людьми молоком, а навзаєм отримує турботу працівників далеко не найгуманнішої господарської галузі. На фоні звучать Біллі Айліш та Garbage.

Найкращий бос

Дата релиза: 06 Июля 2023

Оскароносний Хав’єр Бардем у ролі харизматичного бізнесмена, який невпинно працює задля добробуту співробітників… або заради престижного призу. Щоб виграти цю нагороду, його компанія має досягти ідеальних результатів. Однак проблеми, як навмисно, виникають одна за одною.

Плетений чоловік

Дата релиза: 06 Июля 2023

До 50-ї річниці на великі екрани повертається найкращий британський фільм жахів усіх часів за версією журналу Empire.

Залізні метелики

Дата релиза: 20 Июля 2023

Влітку 2014 року російські військові в небі над українським Донбасом збили цивільний літак рейсу MH17 з 298 людьми на борту. Російський уряд одразу почав заперечувати свою причетність до трагедії, а пропаганда — працювати на повну потужність, намагаючись приховати справжні обставини злочину. Стрічка розповідає про обставини воєнного злочину, розслідування якого тривало 8 років.

Неймовірна подорож на Північний полюс

Дата релиза: 27 Июля 2023

На вулицях Рима відомий італійський інженер випадково знайшов собі чотирилапу улюбленицю Тітіну. Невдовзі після цього випадку він стає конструктором і пілотом дирижабля, який рушить в легендарну експедицію до Північного полюса. У небезпечну подорож, яка може прославити всю команду, господар бере й Тітіну.