ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Награда Польской киноакадемии 2013 за Лучший сценарий

- Награда Польской киноакадемии 2013 за Лучшую мужскую роль второго плана (Аркадиуш Якубик)

- Номинация на Золотого Георгия Московского международного кинофестиваля 2013

Дорожный патруль

Drogówka
Дорожній патруль
C 10 Апреля 2014
Страна: Польша, 2013
Хронометраж: 118
Жанр: Драмеди
Режиссер: Войтек Смажовски
В ролях: Бартломей Топа, Аркадиуш Якубик, Юлия Кийовска, Роберт Вабих, Эрык Любос, Яцек Брачяк, Марчин Дорочиньски

синопсис

Семеро друзей, полицейские из варшавской автоинспекции, живут, казалось бы, насыщенной жизнью. Вместе работают, вместе гуляют, вместе устраивают розыгрыши, заключают пари и катаются на гоночных машинах. Но их мирок вдруг переворачивается вверх дном: одного из товарищей обнаруживают убитым. Подозрение падает на сержанта Кроля. Ему удаётся избежать ареста и, будучи в бегах, он пытается доказать свою невиновность. Постепенно перед ним открываются коррупционные схемы, от которых тянутся ниточки к высшим эшелонам власти.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

МАНГЕТТЕНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ – 2023

Дата релиза: 28 Сентября 2023

ФЕСТИВАЛЬ СКАСОВАНО

Нуль калорій

Дата релиза: 28 Сентября 2023

В елітній школі після появи нової викладачки з «усвідомленого харчування» з’являється таємний клуб. Знайшовши гідний авторитет, члени цієї спільноти тренують самоконтроль і борються з нестримним споживацтвом. Та перш ніж у вчителів і батьків виникнуть якісь підозри, цей клуб стає небезпечним для самих учасників.

Місто загублених дітей

Дата релиза: 05 Октября 2023

Кранк — божевільний науковець Міста загублених дітей. Через нездатність спати, він швидко старішає. Тому він викрадає дітей — щоб привласнити їхні сни. Та одного разу в місті з’являється кремезний чоловік, на ім’я Один, який розшукує свого зниклого молодшого брата. Разом із відважною дівчинкою Мієт і юрбою дітлахів, він кидає виклик злодію та його посіпакам.

Великий утікач

Дата релиза: 19 Октября 2023

Втеча з дому у 89 років виглядає абсурдно, але не для ветерана Бернарда Джордана. Чоловік таємно покидає будинок для літніх людей, щоб відвідати річницю дня висадки союзників у Франції. Але тихо втекти не вдається: зникнення чоловіка спричиняє справжній переполох у його рідному містечку, а сам він потрапляє у заголовки газет, привертаючи до себе увагу всього світу.

Ніч живих мерців

Дата релиза: 26 Октября 2023

Група різних за характерами та упередженнями людей ховається у покинутому будинку, намагаючись сховатись від мерців, що ожили та покидають цвинтар у пошуках свіжої людської плоті. Прагматичний Бен робить усе можливе, аби контролювати ситуацію, але коли кровожерливі зомбі оточують будинок, інші вцілілі починають панікувати.

На Адаманті

Дата релиза: 02 Ноября 2023

«Адамант» — це унікальний психіатричний лікувальний центр: плавуча споруда, розташована на Сені в самому центрі Парижа. Заклад приймає дорослих, які страждають на психічні розлади, пропонуючи їм вид догляду, який вкорінить їх у часі та просторі й допоможе їм відновитися. Команда, що керує ним, намагається якнайкраще протистояти знелюдненню психіатрії.