ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Номинация «Золотой Лев» Венецианского кинофестиваля

- Участник внеконкурсной программы Одесского международного кинофестиваля

ЛЮБОВЬ ВТРОЁМ

DREI
C 01 Декабря 2011
Страна: Германия / 2010
Хронометраж: 119
Жанр: романтическая комедия
Режиссер: Том Тыквер
В ролях: Софи Ройс («Враг у ворот»), Себастьян Шиппер («Беги, Лола, беги», «Английский пациент»), Давид Штризов

СИНОПСИС

Ханна, ведущая интеллектуального шоу, и арт-инженер Симон долгие годы живут вместе и вполне счастливы. Но не все в их отношениях идёт гладко - безуспешные попытки исправить ошибки молодости, отсутствие детей, романы на стороне… Все меняется, когда в их жизни появляется голубоглазый ученый-генетик Адам. Для каждого из них он становится больше, чем другом; любовный треугольник может оказаться не вполне традиционным.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ПО ТЕМЕ:
МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ПРЕСС-КИТ→ скачать

КАДРЫ→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Химера

Дата релиза: 23 Мая 2024

Повернувшись у рідне містечко на узбережжі моря, Артур стикається з місцевою бандою розкрадачів гробниць. Чоловік має дар, який дуже цікавить чорних археологів — уміння відчувати порожнечу Чернівці SmartCinema ТРЦ Depo't

Жінка з...

Дата релиза: 13 Июня 2024

Анджей мешкає в маленькому польському містечку. Він намагається бути хорошим чоловіком і батьком. Та з часом він відчуває дедалі більший дискомфорт у своєму тілі — гендерну дисфорію. Згодом Анджей переконується, що те тіло, в якому він народився, не відображає його справжньої ідентичності.

Марс-Експрес

Дата релиза: 27 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024