ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

Джими Хендрикс

ALL IS BY MY SIDE
Джимi Хендрiкс
C 18 Декабря 2014
Страна: Великобритания, Ирландия, США, 2013
Хронометраж: 116
Жанр: биографическая драма
Режиссер: Джон Ридли
В ролях: Имоджен Путс («Джейн Эйр», «Центурион»), Хейли Этвелл («Первый мститель»), Андре Бенджамин (Outcast), Рут Негга, Берн Горман

Правдивая история восхождения звезды – легенды рок-музыки Джими Хендрикса. Судьбоносная встреча с Линдой Кит, подружкой Кита Ричардса из Rolling Stones, которая влюбилась в Хендрикса и его талант, дарит музыканту заветный шанс попасть на большую сцену и обрести всемирную славу.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАМАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

АФИША (JPG)→ скачать

ВИДЕОНАРЕЗКА (MOV)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP-АРХИВ)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Цей дощ ніколи не скінчиться

Дата релиза: 29 Сентября 2022

20-річний Андрій Сулейман тікає з батьками з Сирії. Проте війна наздоганяє головного героя і в Україні, де він стає волонтером Червоного Хреста. Після смерті батька, Андрій вирішує поховати його тіло на батьківщині...

Інші

Дата релиза: 06 Октября 2022

1945 рік. Матір двох дітей у старому будинку на острові чекає завершення війни та повернення з фронту чоловіка. У її сина й доньки рідкісна хвороба — вони бояться денного світла й тому завжди перебувають у пітьмі. Після появи в сім’ї нових слуг у будинку починають коїтися дивні речі.

КИЇВСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ КРИТИКИ-2022

Дата релиза: 20 Октября 2022

Клондайк

Дата релиза: 03 Ноября 2022

Фільм-лауреат кінофестивалів «Санденс» і «Берлінале». Липень 2014 року, Донбас. Молоде подружжя готується стати батьками. Попри постійні сварки, чоловік і брат дружини прагнуть одного — евакуювати вагітну жінку. Та вона відмовляється їхати навіть коли село захоплюють озброєні угруповання. Тим часом у небі над ними збивають цивільний літак.

Краплі дощу на розпечених скелях

Дата релиза: 10 Ноября 2022

Фільм за п’єсою культового німецького режисера Райнера Вернера Фассбіндера.

Піаніст

Дата релиза: 15 Декабря 2022

Реальна історія Владислава Шпільмана — одного з найкращих піаністів Польщі 1930-х. Головний герой займається музикою, доки країну не окуповують нацисти. Разом з іншими євреями він потрапляє у ґетто, а згодом дивом уникає депортації до концтабору.