ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Премия «Серебряный медведь», Берлинский кинофестиваль, 2020

Удалить историю

Effacer l'historique
Очистити історію
C 12 Февраля 2021
Страна: Франция, Бельгия, 2020
Хронометраж: 110 мин.
Жанр: комедия
Режиссер: Бенуа Делепин, Гюстав де Керверн
В ролях: Бланш Гарден, Дени Подалидес, Коринна Масьеро

Жизнь трех жителей провинциального городка подчинена новейшим технологиям и переплетена с социальными сетями. Однако Интернет таит в себе немало опасностей: сексуальными снимками шантажируют разведенную Мари, дочь отца-одиночки Бертрана стала жертвой кибербуллинга, а водительницу такси Кристин раздражает отсутствие положительных отзывов клиентов. Втроем они бросают вызов Интернет-гигантам. За помощью они обращаются к хакеру.


ТРЕЙЛЕР


СКОРО В ПРОКАТЕ

Марс-Експрес

Дата релиза: 20 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Лінія Іспанського Кіно - 2024

Дата релиза: 20 Июня 2024

Фестиваль «Лінія іспанського кіно» відбудеться з 20 до 26 червня. Дев’ята едиція кіноогляду пройде в київському кінотеатрі «Жовтень». Будуть показані іспанські фільми останніх років, які отримали нагороди та визнання як в Іспанії, так і у світі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає глузливі відеоролики, приховаючись під маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту. Раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Поселенці

Дата релиза: 25 Июля 2024

Чилі, початок 20 століття. Багатий землевласник відправляє трьох вершників розмітити кордони його володінь на Вогняній Землі. Але зовсім скоро експедиція обертається кривавою бійнею. Юний стрілець Сегундо розуміє, що справжня мета їхньої подорожі набагато жорстокіша та страшніша.