ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

- Bavarian Film Awards, 2015: лучшая женская роль

- Международный кинофестиваль в Мюнхене, 2015: приз зрительских симпатий
 

Дар богов

Ein Geschenk der Götter
Дар богiв
C 08 Октября 2015
Страна: Германия, 2014
Хронометраж: 102 мин.
Жанр: комедия
Режиссер: Оливер Хэффнер
В ролях: Катарина М. Шуберт, Адам Боусдукс, Пауль Фасснахт, Катарина Хаутер, Райнер Фурх

Забыв текст прямо на сцене, 36-тилетняя актриса Анна Бишоф теряет работу в театре. В рамках курса по повышению квалификации центр занятости предлагает ей «взяться» за группу безнадёжных безработных. Анна принимается за дело с энтузиазмом – она хочет поставить с новыми подопечными «Антигону». Вопреки ссорам, обманам, зависти коллег и абсурдности затеи Анне предстоит заинтересовать вверенных ей циников высокой культурой.


ТРЕЙЛЕР
КАДРЫ ИЗ ФИЛЬМАСКОРО В ПРОКАТЕ

Поселенці

Дата релиза: 25 Июля 2024

Чилі, початок 20 століття. Багатий землевласник відправляє трьох вершників розмітити кордони його володінь на Вогняній Землі. Але зовсім скоро експедиція обертається кривавою бійнею. Юний стрілець Сегундо розуміє, що справжня мета їхньої подорожі набагато жорстокіша та страшніша.

Зірка, що падає

Дата релиза: 01 Августа 2024

Бармен у закладі «Зірка, що падає» виявляє, що його хочуть убити. Аж раптом він натрапляє на чоловіка, як дві краплі води, схожого на нього самого. Ідеальний план виникає сам собою: найняти двійника працювати замість себе, щоб той прийняв удар на себе. Але ця ідея призводить до непередбачуваних наслідків.

Лазня диявола

Дата релиза: 08 Августа 2024

Дівчина з бідної родини виходить заміж та оселяється у віддаленому будинку її обранця посеред густого лісу. Світ чоловіка для неї геть чужий, а мрії про дитину стають нездійсненним тягарем. З кожним днем важкої рутини та марних сподівань, вона все більше закривається в собі. Допоки не опиняється на темному шляху, що веде до злих думок.

Тонда, Славка і чарівне світло

Дата релиза: 08 Августа 2024

Тонда має унікальну особливість — він сяє від народження. Тому занадто турботливі батьки намагаються тримати його вдома, щоб захистити від зовнішнього світу. Все змінюється з появою сусідки Славки напередодні різдвяних свят. Дівчинка має дивовижний ліхтарик, який відкриває світи, наповнені кольорами та магією.

Ніч на 12-те

Дата релиза: 15 Августа 2024

Нерозкрите вбивство молодої жінки переслідує Йогана — детектива, який так і не впіймав жорстокого вбивцю. У спробах розплутати злочин, він ретельно досліджує життя жертви та її стосунки. Скоро чоловік усвідомлює, що став одержимий справою, яка перетворилася на особистий виклик.

Ціле життя

Дата релиза: 22 Августа 2024

Екранізація перекладеного понад 40 мовами бестселера Роберта Зіталера.