ФЕСТИВАЛИ И ПРЕМИИ:

– Награда консорциума писателей и композиторов, Двухнедельник режиссеров, Каннский кинофестиваль, 2018

Что-то не так с тобой

En liberté!
Щось не так з тобою
C 28 Февраля 2019
Страна: Франция, 2018
Хронометраж: 107 мин.
Жанр: комедия
Режиссер: Пьер Сальвадори («Роковая красотка»
В ролях: Адель Энель, Одри Тоту («Амели», «Одиссея»), Пио Мармай

В городке на Французской Ривьере живет молодая вдова местного героя, офицера полиции. Она узнает, что ее муж не был таким образцовым, как о нем думает общество и все вокруг. Оказывается, что покойный подставил молодого парня, который провел 8 лет за решеткой в качестве козла отпущения. Женщина готова на все, чтобы помочь привлекательному юноше вернуться к его жене и привычной жизни. Это решение запускает ряд впечатляющих событий.


ТРЕЙЛЕР


МАТЕРИАЛЫ ФИЛЬМА

ПРОКАТНОЕ УДОСТОВЕРЕНИЕ→ скачать

АФИША (JPG)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (DCP)→ скачать

ТРЕЙЛЕР (MOV)→ скачать

КАДРЫ В ПОЛИГРАФИЧЕСКОМ КАЧЕСТВЕ (ZIP)→ скачать

СКОРО В ПРОКАТЕ

Марс-Експрес

Дата релиза: 20 Июня 2024

2200 рік, марсіанська колонія Ноктіс — світ корупції, кіберзлочинності та напружених відносин між людьми та штучним інтелектом. Приватна детективка та її напарник-андроїд розслідують зникнення студентки, яка володіє секретом, здатним порушити крихкий баланс влади на Марсі.

Лінія Іспанського Кіно - 2024

Дата релиза: 20 Июня 2024

Фестиваль «Лінія іспанського кіно» відбудеться з 20 до 26 червня. Дев’ята едиція кіноогляду пройде в київському кінотеатрі «Жовтень». Будуть показані іспанські фільми останніх років, які отримали нагороди та визнання як в Іспанії, так і у світі.

Про траву, що засихає

Дата релиза: 27 Июня 2024

Новий фільм від багаторазового лавреата Каннського кінофестивалю — турецького режисера Нурі Більґе Джейлан

Не очікуйте забагато від кінця світу

Дата релиза: 11 Июля 2024

Анджела понаднормово гарує на низькооплачуваній роботі. Відволіктися від стресу їй допомагає TikTok, де вона викладає глузливі відеоролики, приховаючись під маскою. Дівчина працює асистенткою продюсера і цілий день їздить містом задля безглуздого проєкту. Раптово під час фільмування вибухає скандал.

Ніна та секрети Їжачка

Дата релиза: 18 Июля 2024

Ніна переконана: на заводі, де працював її тато, є скарб! Але страшний пес і його господар охороняють це місце, тому потрапити туди непросто. На щастя, Ніна не одна. Маленький їжачок з казок батька Ніни може підказати їй геніальні ідеї з порятунку майбутнього.

Редакція

Дата релиза: 07 Ноября 2024